HR gyakornok

/HR gyakornok
HR gyakornok 2018-05-08T07:59:05+00:00

Project Description

Fiatal, pályakezdő kollégákat keresünk HR-gyakornoki pozícióba. Belvárosi cégünk internetes szolgáltatásokkal foglalkozik. Célunk, hogy pár hónapos gyakornoki munkavégzés után, állandó munkahelyet kínálhassunk leendő kollégánknak.

Feladatok:

  • jelöltek előszűrése adatbázisokban

  • személyes és telefonos interjúk szervezése és lebonyolítása

  • egyéb adminisztratív feladatok

  • telefonos és e-mail-es kapcsolattartás a diákokkal

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • heti minimum 20 óra vállalása

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • precizitás és megbízhatóság

  • önállóság

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munka- és karrierlehetőség

  • tapasztalatszerzés egy piacvezető cégnél

  • fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod motívációs levéllel és fizetésigény megjelölésével az allas@ijob.hu címre!

A levél tárgyába írd bele: “HR Gyakornok”!

Megéri ez nekem?

Mennyibe kerülne az új kolléga kiválasztása?

Jelentkezz most és szakértő kollégánk visszahív!

Munkaerő kiválasztás határidőre és garanciával!

Bezár