Irodavezető munka

/Irodavezető munka
Irodavezető munka 2018-05-08T08:07:14+00:00

Project Description

Budapesti, X. kerületi irodánk talpraesett, németül jól beszélő irodavezető kollégát keres. Cégünk 15 éves partnerségi kapcsolatban áll német vállalkozásokkal, ezért fontos, hogy új kollégánk is kiválóan beszéljen németül.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Napi adminisztráció (levelezés, iktatás, postázás, e-mailek kezelése, szerződések előkészítése, rendszerezése, telefonhívások kezelése, kapcsolattartás partnerekkel, nyilvántartások készítése, karbantartása)

  • Irodavezetés (iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása, irodai beszerzési feladatok, gépjárműflotta kezelése, vendégfogadás)

  • Pénzügyi feladatok (számlázás, kapcsolattartás a könyvelővel, házipénztár kezelése, utalások)

  • Szervezési feladatok (belső kommunikáció támogatása, új belépő munkatársak munkafeltételeinek megszervezése, kiléptetések intézése)

  • Irodavezetői asszisztencia (az ügyvezető munkájának segítése)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Legalább 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Dokumentum – és táblázatkezelő programok magas szintű ismerete

  • Stressztűrő képesség, kiváló szervezőkészség, precizitás

  • Határozott, talpraesett egyéniség

  • Jó kommunikációs – és problémamegoldó készség

  • Megbízható, önálló, hatékony munkavégzés, alkalmazkodóképesség

  • Logikus, strukturált gondolkodásmód

ELŐNY:

  • német nyelvtudás

  • külkereskedelmi végzettség

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod motívációs levéllel és fizetésigény megjelölésével az allas@ijob.hu címre!

A levél tárgyába írd bele: “Irodavezető”!

Megéri ez nekem?

Mennyibe kerülne az új kolléga kiválasztása?

Jelentkezz most és szakértő kollégánk visszahív!

Munkaerő kiválasztás határidőre és garanciával!

Bezár