Project Description

Üzleti utazások keretein belül fedeznéd fel az egész világot?
Jobban preferálod a nyugisabb, családiasabb környezetet, mint a nyüzsgő multis közeget?
Tetszene a rugalmas munkaidő a pontos, határidőre történő feladatelvégzésért cserébe?

Több mint 20 éves múlttal rendelkező vállalatunk kizárólag külföldi partnerek számára integrál régi vállalati rendszereket és adatbázisokat új, modernebb fejlesztői környezetbe, és ehhez keressük legújabb Medior/Senior Java fejlesztőinket!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

Rugalmas

Szükséges

Medior vagy magasabb szintű tapasztalat

3+ év Java fejlesztői tapasztalat

J2SE technológiák ismerete
(fájl kezelés, adatbázis kezelés, szál kezelés…)

Kommunikációképes angol nyelvtudás (főleg írásban)

Jó kommunikációs képességek

Csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

XI. kerület

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést + bónuszt

  • Külföldi projektek során szerzett tapasztalatot, komoly szakmai fejlődési lehetőséget

  • Teljes 8 órás bejelentést

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Ambiciózus fejlesztői csapathoz csatlakozhatsz

  • Modern eszközöket és fejlesztői környezetet

  • Rugalmas munkaidőt

  • Kreativitást igénylő feladatkört

  • Céges telefont, laptopot

  • Teljes home office lehetőséget

  • Kellemes vállalati kultúrát

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Jelenleg is legalább Medior szintű pozíciót töltesz be

  • Min. 3+ év Java fejlesztői tapasztalattal

  • J2SE technológiák ismeretével

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással (főleg írásban)

  • Jó kommunikációs képességekkel

  • Csapatban való munkavégzési hajlammal

Előnyös számunkra, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel

  • Legacy nyelvek (Cobol, PL/I, Natural,…) ismeretével

  • MongoDB ismeretével

  • SQL, noSQL ismeretekkel

Mik lesznek a feladataid?

  • Külföldi projektekben való részvétel

  • Meglévő programcsomagok továbbfejlesztése, performancia elemzés

  • Új funkciók megvalósítása, dokumentálása

  • Fejlesztői tesztek létrehozása, automatizált tesztek létrehozása

  • Ügyféllel való kommunikáció, elsősorban írásban

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795