Jogi asszisztens

/Jogi asszisztens
Jogi asszisztens 2018-05-08T08:03:10+00:00

Project Description

Budapesti, gazdasági és polgári jogi területre specializálódott ügyvédi iroda jogi asszisztenst keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • általános titkárnői feladatok ellátása

  • ügyvédi munka támogatása

  • dokumentációk összeállítása, ügyvédi adatbázisok alkalmazása, kezelése

  • ügyvédi nyilvántartások vezetése, számlák kezelése, iktatása, elektronikus bírósági, hatósági rendszerek használata

  • szervezési feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • főiskolai igazságügyi igazgatási végzettség

  • kitűnő számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook, Complex)

  • legalább 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • legalább alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

  • megbízhatóság, diszkréció

  • terhelhetőség, alaposság

  • lojalitás

  • kulturált, ápolt megjelenés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • 1 évet meghaladó azonos munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú karrier és szakmai fejlődési lehetőség

  • kulturált irodai környezet

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest V. kerület

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • cafeteria

  • bkv bérlet

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod motivációs levéllel és fizetésigény megjelölésével az allas@ijob.hu címre!

A levél tárgyába írd bele: “Jogi asszisztens”!

Megéri ez nekem?

Mennyibe kerülne az új kolléga kiválasztása?

Jelentkezz most és szakértő kollégánk visszahív!

Munkaerő kiválasztás határidőre és garanciával!

Bezár