Kereskedelmi asszisztens

Kereskedelmi asszisztens 2018-07-24T17:58:26+00:00

Project Description

Országos lefedettségű, nemzetközi partnerekkel rendelkező cégünkhöz keresünk új munkatársakat kereskedelmi asszisztensi munkakörbe.Kizárólag főállásba a XIII. kerületi irodaházunkba.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon

  • vendégek fogadása és kiszolgálása

  • időpont egyeztetés

  • aranykártya programunk beindítása

  • volt illetve jelenlegi vásárlók regisztrálása

  • napi adminisztrációs feladatok ellátása

  • ügyfelek által benyújtott kérelmek kezelése

  • szerződések kitöltése, rögzítése

  • prezentációk előkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség

  • pontosság, megbízhatóság, ápolt-üzleties megjelenés

  • jó kommunikációs készség, rugalmasság, munkaidő jó beosztása

  • jó probléma megoldó képesség

  • önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • folyamatos, ingyenes képzések

  • ingyenes csapatépítő tréningek

  • rendszeres prémiumok

  • évi tizenháromszori versenyképes jövedelem

  • gyors előrelépési lehetőség

  • fiatalos-lendületes csapat

  • erős nemzetközi háttér

  • folyamatos innováció által biztosított vezető piaci jelenlét

  • elegáns munkakörülmények

  • klimatizált irodaház

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol és/vagy francia

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerület

EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • éves bónusz

  • cafeteria

  • mozgóbér

  • céges mobiltelefon/laptop

  • szakmai tréningek

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod motívációs levéllel és fizetésigény megjelölésével az allas@ijob.hu címre!

A levél tárgyába írd bele: “Kereskedelmi asszisztens”!

Munkaadó vagy?

Partnereink 92%-a számára 16 nap alatt megszereztük a tökéletes kollégát!

A ti cégeteknek is segítsünk?

Bezár