Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

B2B értékesítőként a munkád során új emberekkel és vállalatokkal fogsz megismerkedni. Jellemzően magyar, de nem ritkán nemzetközi cégekkel is fel kell venned a kapcsolatot.
Várunk elhivatott csapatunkba, ha úgy gondolod értékesítési affinitásod kiemel a tömegből!
Veled még profibb lehet a csapatunk!

Toborzás, az egyik legjobban fejlődő iparág

Napjainkban a munkaerőhiány jelenti a vállalkozások működését leginkább nehezítő tényezőt, ezért évről évre sokkal többet költenek toborzókra a cégek. Munkaerőre a következő évtizedekben is égetően nagy szükség lesz.

Légy az iparág legjobb értékesítője!

Elismerés és jutalom

A kiváló teljesítményedet és az értékes munkádat minden esetben elismerjük. Természetesen nem maradhat el a megfelelő javadalmazás, de a kollégáid sem fogják szó nélkül hagyni eredményességedet 😉 ,  ráadásul komoly kapcsolati tőkét is felhalmozhatsz nálunk.

Mit kínálunk?

  • Kiemelkedő bérezést

  • Teljesítményarányos jutalékot(✰ Csak rajtad múlik…határ a csillagos ég! ✰)
  • Utazási költségek megtérítését
  • Karrierlehetőséget
  • Betanítást majd folyamatosan szakmai képzést
  • Bejelentett, legális és stabil munkahelyet
  •  Előre egyeztetett időpontokat

  • Évente többször céges rendezvényeket és csapatépítőket
  • A munkavégzéshez szükséges mindent eszközt
  • Kellemes munkakörülményeket

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

  • Sikeres tárgyalások lebonyolításával
  • Partneri körünk bővítésével

  • Egyéni árajánlatok készítésével
  • Szerződések megkötésével és ahhoz kapcsolódó értékesítési feladatokkal
  • Meglévő ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartással
  • Szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétellel

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel gimnáziumi érettségivel

  • Legalább már 1 éves tapasztalatod van telefonos és személyes B2B értékesítésben vagy munkaközvetítésben

  • Nem okoz problémát a számítógép használata, tehát legalább felhasználói szintű (középfokú) számítógépes ismeretekkel rendelkezel

  • Erős kommunikációs képességekkel rendelkezel

  • Könnyedén tudsz  új kapcsolatokat kialakítani

  • Kedves, pozitív és sikerorientált személyiség vagy

  • Proaktív vagy

Előnnyel indulsz, ha

  • Több éves tapasztalatod van telefonos és személyes B2B értékesítésben vagy munkaközvetítésben

  • A CRM működésében és használatában jártas vagy

  • Korábban nagy értékű szolgáltatások vagy termékek értékesítésével foglalkoztál

  • Jó kapcsolatrendszerrel is rendelkezel

Kik vagyunk?

Az Ijob.hu munkaerő kiválasztásával és a legjobb munkatárs megtalálásával foglalkozik. A KKV szektorra szakosodva kínál egyedi és innovatív megoldást olyan vállalatoknak, amelyek a jelenlegi munkaerőhiányos piaci környezetben a megfelelő munkatárs megtalálával küzdenek.

Csapatunk nem ismer lehetetlent, rendkívül nagy elhivatottsággal és a legújabb eszközöket felhasználva, igyekszik a legmagasabb színvonalon teljesíteni megbízóink kérését és a legjobb megoldást kínálva munkaerő problémáira.

Kötelességünknek érezzük, hogy ügyfeleinknek ne egyszerűen alkalmazottakat, hanem az ideális munkatársakat találjuk meg.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658