Project Description

Szívesen lennél egy fiatalos, szupermotivált csapat tagja lenni?
Kreatív vagy, és nem riadsz vissza a szövegírástól se?
Szakmai tapasztalataidat már hat éve csak bővíted?

25 év óta dinamikusan fejlődő, 100%-ban hazai tulajdonú iroda és ipari takarításra szakosodott vállalatunk keres Marketingest!

Mutasd meg, hogy Te vagy az egyik legjobb a szakmában! Mutasd meg, hogy Téged kerestünk!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő

H-P 8:00-16:30

Szükséges

Legalább középfokú végzettség /  Releváns tapasztalat
Min. 6 év szakirányú tapasztalat
Kiemelkedő kommunikációs készség
Magas szintű számítógépes ismeretek
Közösségi média felületek alapszintű ismerete és használata (Fb, IG, YT)
Google Ads legalább alapszintű ismerete és használata
Adobe termékek legalább alapszintű ismerete és használata (Photoshop, InDesign, Illustrator)

Referencia 📃

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Mit kínálunk?

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Munkabért kiegészítő szerzési jutalékot

  • Kitűnő munkakörülményeket (mind eszközben, mind a csapatot tekintve)

  • Komoly oktatási rendszert, folyamatos képzéseket

  • Céges telefont, laptopot

  • Üzemanyag-költségtérítést

  • Csapatépítő rendezvényeket

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezel és/vagy megfelelő releváns tapasztalattal

  • Legalább 6 év szakirányú tapasztalattal

  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel

  • Magas szintű számítógépes ismeretekkel

  • Közösségi média felületek (Facebook, Instagram, YouTube) legalább alapszintű ismeretével

  • Google Ads legalább alapszintű ismeretével

  • Adobe termékek (Photoshop, InDesign, Illustrator) legalább alapszintű ismeretével

  • Referenciával! 📃

Előnyként tartjuk számon, ha

  • Rendelkezel angol (és/vagy német) nyelvismerettel, és sem szóban, sem írásban nem okoz gondot a használata

  • Ismered a Google termékeket (Gmail, Drive), és napi szinten használtad is azokat

  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Mik lesznek a feladataid:

◾ Promózási tevékenység – vásárlás elősegítése (online és offline csatornákon) ◾
◾ Promóciók, kampányok kitalálása, kivitelezése, kiviteleztetése ◾
◾ Szükség esetén egyszerűbb kiajánló, szóróanyagok készítése ◾
◾ Rendezvényekre való felkészülés, és azokon való részvétel ◾
◾ Közösségi média felületeink napi szintű kezelése ◾
◾ Videó felvételek teljes körű szervezése ◾
◾ Weboldal karbantartása, kezelése ◾
◾ Felmérések, elemzések elvégzése ◾
◾ Hírlevelek készítése, és küldése ◾
◾ Céges prezentációk készítése ◾
◾ Riportok készítése ◾
◾ Adatbázis építés ◾

Jelentkezz most, hogy részese legyél ennek a nagy jövő előtt álló, sikeres társulatnak!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795