Project Description

Szeretnél egy a világon is egyedülálló fejlesztés részese lenni?

Elérkezettnek látod az időt, hogy a több évnyi tapasztalatszerzés megtérüljön végre?

Kamatoztasd nálunk tudásod, alkoss olyat, amilyet még más nem, és tedd vele milliók életét könnyebbé!

Páratlan univerzális autós közösségi oldalunk, alkalmazásunk fejlesztésére keresünk PHP fejlesztőt!

Mi készen állunk meghódítani a piacot!

És Te?

Akkor ne habozz, csatlakozz csapatunkhoz!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Szükséges nyelvtudás:

Szakmai angol,
kommunikációsképes német

Szükséges tapasztalat:

Objektumorientált programozásban szerzett széleskörű tapasztalat
Min. 2-3 év csapatban szerzett fejlesztői tapasztalat
Komplex rendszerek irányításában szerzett gyakorlat
PHP/MySQL/GIT alapos ismerete

Szükséges végzettség

Nem szükséges abban az esetben, ha elegendő tapasztalattal rendelekzel, amit erős referenciákkal tudsz alátámasztani!

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Amit mi adunk:

  • Magas bérezést

  • Rangos pozíciót egy rangos brand-nél

  • Nagyszerű fejlesztői csapatot

  • Rugalmas, ámde teljesítményorientált munkahelyet
  • Lehetőséget szakmai fejlődésre

  • Egyéni igényeknek megfelelő workshopokat
  • Nagyobb volumenű céges rendezvényt, illetve több kisebb csapatépítőt

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Objektumorientált programozásban szerzett széleskörű tapasztalattal

  • PHP/MySQL/GIT alapos ismeretével

  • Min. 2-3 év csapatban szerzett fejlesztői tapasztalattal

  • Komplex rendszerek irányításában szerzett gyakorlattal

  • Kommunikációképes német, illetve szakmai angol nyelvtudással

  • Erős kommunikációs készséggel

  • Problémamegoldó képességgel

Előnyt jelent, ha rendelkezel REST API fejlesztésében és használatában szerzett gyakorlattal.

Mivel fogsz foglalkozni Nálunk?

▶ Napindító meeting (kérdések, problémák…) levezénylésével ◀

▶ Fejlesztések dokumentációjával, code review-val ◀

▶ Stratégiai döntések szakmai véleményezésével ◀

▶ Tervezéssel és a feladatok összehangolásával ◀

▶ Határidők betartásával és betartatásával ◀

▶ Fejlesztői csoport irányításával ◀

▶ Fejlesztői feladatok ellátásával ◀

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658