Project Description

Szerepel az önéletrajzodban, hogy dolgoztál már területi képviselőként?

Detektíveket meghazudtoló módon kutatsz fel új ügyfeleket?
Kimutatások…? Beszámolók…? Jöhetnek?

Mutasd meg, hogy Te vagy az egyik legjobb a szakmában!

25 éve működő magyar tulajdonú szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó piacvezető cég keresi új területi képviselőjét a nagytétényi központjába!

Munkaidő:

8:00-16:30
(rugalmas)

Szükséges:

Minimum középfokú végzettség
Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Kimagasló kommunikációs képesség
Word, Excel felhasználói szintű ismerete
Aktív “B” kategóriás vezetői tapasztalat
Logikus gondolkodás, jó együttműködési készség, határozottság

Munkavégzés helye:

Budapest
XXII. kerület

Mit kínálunk?

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Szuper munkabért

  • Kitűnő munkakörülményeket

  • Alapos betanítást, mentorálást

  • Csapatépítő rendezvényeket

  • Céges telefon, laptop, gépkocsi + üzemanyagkártya

Milyen feladatokkal bízunk meg Téged?

  • A Társaság és a partnerek közötti kapcsolattartással

  • A lehetséges új (viszonteladó) partnerek, vevők felkutatásával

  • A termékek bemutatásával, ismertetésével, ajánlásával a vevők részére

  • Kereskedelmi ügyletek kezdeményezésével

  • A Társaság képviseletével kiállításokon, bemutatókon, konferenciákon, stb.

  • Konkurenciafigyeléssel, piackutatással és az ehhez kapcsolódó statisztikák készítésével

  • Ár tükör készítésével piaci viszonyokról, javaslattétellel

  • Forgalmi kimutatások készítésével és beszámolásával a cégvezetésnek

  • Termékbemutatók, oktatások megszervezésével, lebonyolításával a partnereknél

  • Bemutató állványok kihelyezésével a bemutató teremmel rendelkező vevőkhöz

  • Heti túra tervek, napi beszámolók, valamint havi elszámolások készítésével

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Van legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalatod

  • Kimagasló kommunikációs képességekkel vagy megáldva

  • Ismered a Word-öt, Excel-t felhasználói szinten

  • Aktív “B” kategóriás vezetői tapasztalatod van

  • Logikus gondolkodásmód, jó együttműködési készség, határozottság jellemez Téged

Te vagy a csúcsjelölt, ha az előzőeken túl még épületgépészeti végzettségedet és angol nyelvismeretedet is magaddal hoznád hozzánk!

Gyere, szerezz Magadnak biztos állást egy szuper csapatban, és légy Te is sikersztorink részese!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658