Project Description

Dolgoztál már Szerethető Munkahelyek díjat elnyerő munkahelyen?

Ahol a kollégák nem csak szeretnek nálunk lenni, de rajonganak is azért, amit csinálhatnak?

Tudtad, hogy a magas szakmai színvonal “ára”, hogy termékink és a szolgáltatásaink olyan helyekre jutnak el, amikre a legmerészebb álmaidban sem gondolnál?

Kíváncsivá tettünk? Akkor jelentkezz, és csatlakozz hozzánk!

Társaságunk kritikus infrastruktúrák védelmével foglalkozik, és Backend fejlesztőket keresünk!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

Heti 40 óra – szabad beosztás
09:00-10:00 közt stand up

Szükséges

Min. 2-3 év releváns tapasztalat

C++ magas szintű ismerete

Git, Bitbucket, TeamCity, Jira ismerete

Angol középfokú, kommunikációs szintű nyelvtudás

Munkavégzés helye

Veszprém
betanulás után akár távmunka lehetőség

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Szuper fizetést

    + Cafeteriát
    + bónusz rendszert
    + stock option programot (részvényopció vásárlási lehetőség)

    +üzemanyag-támogatást (Veszprémen kívül)
    vagy
    +tömegközlekedési támogatást

  • Olyan munkahelyet, ahova a kollégák szeretnek bejárni, mert szuper a hangulat, és inspiráló, modern a környezet!
  • Magas szakmai színvonalú munkahelyet, ahol igazi szakmai kihívások várnak Rád

  • Teljes bejelentést alkalmazotti jogviszonyban

  • A legújabb technológiákkal dolgozhatsz

  • Olyan képzéseket, mint: angol nyelvtanfolyam, info security training, különböző online kurzusok, stb.
  • Fejlődési, előrelépési lehetőséget

  • Munkaeszközöket (laptop vagy desktop) személyes használatra is

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Min. 2-3 év releváns tapasztalattal

  • C++ magas szintű ismeretével

  • Git, Bitbucket, TeamCity, Jira ismeretekkel

  • Angol középfokú, kommunikációs szintű nyelvtudással

Előnyös számunkra a

  • Cyber security tapasztalat

Mik lesznek a feladataid?

  • Backend fejlesztés

  • Új feature fejlesztés

  • Alkalmazás fejlesztés

  • Code review

  • A termék új verziójának a fejlesztésben való részvétel

  • Automatizált tesztek implementálása

  • Software design, termékfejlesztés/tesztelés

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795