Home2019-01-16T15:06:47+00:00

Szívesen megszabadulnál a stressztől, ami az alkalmazottak pótlásával jár?

IJOB.hu – Munkaerő kiválasztás garanciával, sikerdíjért!

Megtaláljuk nektek az új csapattagot, hogy időben hazaérjetek a nap végén!

Bízd a kiválasztást profi toborzókra!

0
éves tapasztalat
0+
önéletrajz minősítése
0+
személyes interjú
0+
sikeres kiválasztás

Mi a siker titka?

A mai cégek nagy hangsúlyt fektetnek a költséghatékonyságra, a munkafolyamatok fejlesztésére, a marketingre és a célcsoportjuk kiszolgálására. Azonban a siker titka nem csak a megfelelő termék, vagy szolgáltatás, hanem ennek az egésznek a motorja: a megfelelő munkaerő-állomány is.

Az IJOB.hu szakértőiként a hazai KKV-szektor számára segítünk a megfelelő munkaerőt megtalálni.

Ki az ideális munkatárs?

Nincs olyan, hogy valaki mindenben a legjobb, hiszen mindenkinek vannak erősségei és gyengeségei.
Mi abban segítünk, hogy megtaláljuk azt aki számotokra a legmegfelelőbb!

Milyen pozíciókban tudunk segíteni?

Az IJOB.hu irodai pozíciók minőségi feltöltésére specializálódott.
Többek között alábbi pozíciókba, munkakörökbe tudunk minőségi munkavállalót szerezni számotokra:

Segítünk felépíteni a tökéletes csapatot!

Megtaláljuk a tehetségeket!

Amennyiben megüresedik egy pozíció, vagy bővülés előtt álltok, akkor fontos, hogy az ideális munkatársat válasszátok ki. Ez sok esetben hatalmas terhet jelent a cégvezetők számára.

  • Sok munkaidőt emészt fel, ez jelentős kiesést okozhat a cégünkben

  • A kiválasztás folyamata szakértelmet kíván, kellő tapasztalat nélkül lehet, hogy nem a tökéletes jelöltet választjuk ki a jelentkezők közül.

  • Ha a nem megfelelő alkalmazott mellett döntünk, akkor cégünknek ártunk és kollégáink munkavégézést is megnehezítjük.

Ti sem szeretitek a kockázatos megoldásokat?

Mi maximálisan megbízunk szakértőink és egyedülálló kiválasztási rendszerünk hatékonyságában. Ezért szolgáltatásainkat rendkívüli módon garanciával és sikerdíjjal kínáljuk!

KÉRJ EGYEDI ÁRAJÁNLATOT!

Aki keres, talál?   IGEN!

Te ránk találtál, mi pedig a Te következő alkalmazottadat találjuk meg!

Miért ne bíznád a munkaerő kiválasztását professzionális toborzókra?

Kérd egyedi árajánlatod, és vedd le a terhed vállaidról.

Bezár