Építőmérnök / építészmérnök / műszaki menedzser irányú végzettséged van?
Téged keresünk! Nem baj, ha pályakezdő vagy!

Ha a kommunikáció a lételemed, és szeretnél egy nemzetközi szinten is elismert cégnél dolgozni, akkor jelentkezz a zsaluzatok, állványzatok, mérnöki szolgáltatások és rétegelt lemezek értékesítésével foglalkozó cég megüresedett építőmérnök pozíciójára!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

08:00 – 16:00

Szükséges:

építőmérnök / építészmérnök / műszaki menedzser végzettség

műszaki beállítottság

erős kommunikációs képességek

Munkavégzés helye:

XVIII. kerület

Amit biztosítunk:

  • teljes bejelentést

  • fix munkaidőt

  • saját parkolót

  • nemzetközi vállalati hátteret

  • jó munkahelyi légkört

  • csapatépítőket

  • céges telefont, cafateria rendszert

Téged keresünk, ha

  • építőmérnök / építészmérnök / műszaki menedzser végzettséggel rendelkezel

  • műszaki beállítottságú vagy

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

  • kommunikáció az erősséged

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • mérnök értékesítő csapat támogatása

  • árajánlatok elkészítése

  • kapcsolattartás és műszaki tanácsadás az ügyfeleknek

  • szerződések feldolgozása, nyomonkövetése, ehhez kapcsolódó adminisztráció

  • anyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése anyaglisták alapján

  • együttműködés a vállalat egyéb osztályaival

  • építményszerkezeti kivitelezésben eltöltött gyakorlattal, vagy építőipari tapasztalattal rendelkezel

  • autoCAD használat nem idegen számodra

  • angol/német nyelvtudás

  • alap statika alap ipari ismeretekkel rendelkezel

Kik vagyunk mi?

A PERI 1969-ben alapult meg egy családi vállalkozásként. Töretlenül fejlődünk és a piacon világvezetők vagyunk! Mi garantájuk Neked a hosszú távú, perspektívát nyújtó munkalehetőséget, ehhez már csak Te kellesz!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Ha fentiek igazak Rád, jelentkezz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658