Még mindig érzed magadban az erőt, hogy fejlődj? Ráadásul a te magad által összeállított oktatási tervvel?

Te is tapasztaltad már, hogy az open office, nagy csoportos munkavégzés sokszor káoszba torkollik, ezért inkább kisebb létszámú csoportban dolgoznál?

Otthonról dolgoznál rugalmas munkakezdéssel, teljes bejelentés mellett, szuper juttatási csomagért cserébe?

Magyarországon 3 évtizede lakossági és vállalati banki termékeket szolgáltató vállalatunkhoz keresünk Devops engineert.

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 9:00 – 16:00

A megjelölt időpontban szükséges a jelenlét, azon kívül rugalmas

Szükséges

Min. 2 év banki vagy pénzügyi környezetben szerzett tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban is egyaránt
C#, .NET, Visual Studio ismerete – legalább 2 év

Munkavégzés helye

Budapest VI. kerület

Jelenleg teljes home officeban dolgozunk

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Hosszú távú, bejelentett munkát, teljes munkaidőben

  • Magas cafatéira keretet, bónuszt

  • Nagyszerű vállalati kultúrát – több mint 40 országban jelenlevő szolgáltató révén

  • Barátságos és nyugodt munkakörnyezetet

  • Fejlődési, előrelépési lehetőséget – az oktatási terv szabadon összeállítható

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Min. 2 év banki vagy pénzügyi környezetben szerzett tapasztalattal

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással szóban és írásban is egyaránt

  • C#, .NET, Visual Studio ismeretével (legalább 2 év)

Mik lesznek a feladataid?

  • Web alapú alkalmazások fejlesztése

  • Szerver oldali fejlesztés és paraméterezés

  • Üzleti igények megértése, rendszer specifikációvá fordítása

  • Projektekhez kapcsolódó szakértői támogatás

  • Saját munka dokumentálása

Előnyös számunkra:

  • Multi környezetben szerzett tapasztalattal

  • Reporting services ismerete

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795