Project Description

Változó megbízásokra vágysz, amelyekre kivétel nélkül büszke lehetsz?
Nem ijedsz meg a kihívásoktól? Lelkesedésed határtalan?

Akkor egymást kerestük!

25 éves múltra visszatekintő, javarészt közbeszerzési projektekben résztvevő építőipari vállalatunkhoz keresünk Építésvezető kollégát!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 7:00 – 18:00 közötti időbeosztás
2 szombati munkanap havonta

Szükséges

Rátermettség +építőipari tapasztalat

Legalább 3 év építőipari gyakorlat

MS Excel felhasználói szintű ismerete

Határozott, kommunikatív jellem

E-építési Napló ismerete

Munkavégzés helye

Debrecen és Kelet-Magyarország

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Sikeres projektek után prémium

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Szakmai képzések támogatását

  • Változatos munkákat

  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (telefon, laptop – akár autót is)

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Rátermettséggel egy vezetői pozíció betöltéséhez, és ehhez építőipari múlt, tapasztalat is társul

  • Legalább 3 év építőipari gyakorlattal

  • MS Excel felhasználói szintű ismeretekkel

  • Határozott, kommunikatív jellemmel

  • E-építési Napló ismeretekkel

Mik lesznek a feladataid?

  • Munka ellenőrzése és szervezése

  • Tervek gyakorlatba ültetése

  • Anyagösszeírás

  • Építési napló írása (E-napló)

  • Operatív feladatok ellátása

Előnyös számunkra a

  • Építőmérnök vagy építészmérnöki végzettség

  • Középületes tapasztalat

  • Közbeszerzési projektekben való jártasság

  • B kategóriás vezetői engedély

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795