Olyan értékesítői állást keresel, ahol fix alapbért kapsz, ráadásul nem is akármilyet?!
Eleged van a hideghívásokból, inkább kész adatbázisból dolgoznál?
A fékezhetetlen sebességgel növekvő napenergia szektorban kamatoztatnád saleses képességeidet?

Ha 3 határozott „IGEN” a válasz, akkor jó helyen jársz!

Évtizedes múlttal rendelkező napelemes rendszerek tervezésével, kivitelezésével foglalkozó vállalatunkhoz keresünk Értékesítő kollégát!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 8:00 – 17:00
(általában ilyenkor elérhetőek az ügyfelek)

Szükséges

❗ Legalább 3 év értékesítői gyakorlat ❗

Minimum középfokú végzettség

MS Excel, Word felhasználói szintű ismerete

B kategóriás vezetői engedély + tapasztalat

Kimagasló kommunikációs képességek

Munkavégzés helye

Országos
(gödöllői központ)

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló alapbér + maximalizálatlan jutalék + 13. havi fizetés(egy év után)

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret – erős piaci szektorban vagyunk jelen

  • Kiemelkedő minőségű termékeket értékesíthetsz

  • Munkavégzéshez szükséges autót, telefont, laptopot
    (a laptopot, telefont személyes használatra is, az autót pedig kiemelkedő munkavégzés esetén)

  • Nagyszerű vállalati értékeket – Parasport támogatás, Karitatív tevékenységek

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Legalább 3 év értékesítői gyakorlattal

  • Minimum középfokú végzettséggel

  • MS Excel, Word felhasználói szintű ismeretekkel

  • B kategóriás vezetői engedéllyel + tapasztalattal

  • Kimagasló kommunikációs képességekkel

Előnyös számunkra a

  • Napelemes értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Megújuló energiaforrások/energetika ismeretek

  • Műszaki beállítottság, érdeklődés

  • Szakmai tapasztalat műszaki, gazdasági, adminisztrációs területen

  • Tanulmányok műszaki, gazdasági területen

  • Idegen nyelv ismerete

Mik lesznek a feladataid?

  • Ügyfélkapcsolat építése

  • Helyszíni felmérés

  • Ügyfélkiszolgálás

  • Tervezőkkel kapcsolattartás

  • Vállalatirányítási rendszer vezetése

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795