Project Description

Olyan munkahelyet keresel, ahol a nem csak a fizetés jó, de mellé teljes bejelentés is társul?

Fiatalos csapatban töltenél be fontos irányító, összekötő szerepet, ahol a kommunikáció a kulcs?

Akkor várunk csapatunkba!

Főként felső és középkategóriás autók importálásával foglalkozó cégünkhöz keresünk Kontroller kollégát!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P 8:00 – 16:00

Szükséges

3-5 év releváns tapasztalat

Középfokú, könyvelői végzettség + tapasztalat

Angol társalgási szintű nyelvismeret

MS Excel és könyvelői programok ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Szuper fizetést, teljes bejelentés mellett

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Munkavégzéshez szükséges munkaeszközöket (laptop, telefon)

  • Nagyszerű vállalati kultúrát – modern munkakörnyezetet, fiatalos csapatot

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • 3-5 év releváns tapasztalattal

  • Középfokú, könyvelői végzettséggel + tapasztalattal

  • Angol társalgási szintű nyelvismerettel

  • MS Excel és könyvelői programok ismeretével

Mik lesznek a feladataid?

  • Kapcsolattartás az adminisztrátorokkal, könyveléssel és a vezetőséggel

  • Számlák ellenőrzése

  • Heti és havi jelentésekben való aktív részvétel

  • Könyvelési anyagok ellenőrzése heti rendszerességgel, egyszerű hibák megkeresése

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795