Project Description

Egy nagy nemzetközi cégcsoport tagjánál választanál stabil, biztos munkahelyet?

A bejelentés megléte Nálad is fontos szempont? …hát még a 13., 14. havi fizetés?

Szeretnél végre egy könnyen megközelíthető ipari parkban dolgozni? És vidéki bejárás esetén az üzemanyag-támogatást?

Akkor egymást kerestük!

Elektronikai alkatrész gyártással foglalkozunk, és pont olyan Mechanikai műszerészeket keresünk, mint amilyen Te is vagy! Indulhat a közös munka?

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

3 műszak:

06:00 – 14:20
13:40 – 22:00
21:40 – 06:00

Szükséges

Minimum középfokú végzettség

Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat

Műszaki szemlélet

Proaktivitás

Önálló munkavégzés
(állandó problémamegoldás a feladatköre)

Munkavégzés helye

Budapest IV. kerület

Úgy érzed ezt az állást Neked találták ki? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Jó fizetést

    + 13. és 14. havi bért
    + magánnyugdíjpénztár támogatást
    +üzemanyag-támogatást (vidéki bejárás esetén)

  • Teljes bejelentést (fizetés, egyéb juttatások is!)

  • Támogatjuk a továbbképzéseket

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Könnyen megközelíthetőséget (ipari park ellenére)

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel

  • Van hasonló területen szerzett legalább 5 év tapasztalatod

  • Műszaki szemlélet, proaktivitás jellemez

  • Nem okoz gondot az önálló munkavégzés, és az állandó problémamegoldás a feladatköre vonatkozóan

Előnyös számunkra a

  • Automata gépsorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • Pneumatikai ismeretek

  • Műszaki érzék, műszaki véna

Mik lesznek a feladataid?

  • Gépek beállítása és üzemeltetése

  • Esetlegesen felmerülő hibák elhárítása

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795