Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel?
Van minimum 3 éves szakmai tapasztalatod?

Akkor Téged keresünk!

Az évtizedek óta megingathatatlan könyvelőirodánk keresi új mérlegképes könyvelőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

8:30-17:00

Szükséges:

Mérlegképes könyvelő végzettség

Min. 3 éves munkatapasztalat

Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás (hogy a szakmai képzéseinket is könnyedén megértsd)

Magabiztos Excel használat

Munkavégzés helye:

XIII. kerület

Amit biztosítunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • Fejlődési és karrierlehetőséget

  • Szakmai továbbképzések támogatását
  • Kényelmes és modern munkakörnyezetet
  • Barátságos munkahelyi légkört

  • Fél-/negyedévente céges csapatépítő rendezvényeket

Téged keresünk, ha

  • Van felsőfokú végzettséged (mérlegképes könyvelő)

  • számviteli/pénzügyi/kontrolling 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel

  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudásod van (hogy a szakmai képzéseinket is könnyedén megértsd)

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • Könyvvezetés

  • Adózási bevallások összeállítása

  • Éves beszámolók összeállítása

  • Szabályzatok készítése

  • Kontrolling feladatok ellátása

  • Rendelkezel számviteli és/vagy gazdasági főiskolai és/vagy egyetemi végzettséggel, amit kontrolling vagy pénzügyi szakon szereztél

  • 5 év olyan szakmai tapasztalatod van, amiből legalább 3 év számviteli

  • Kontroller végzettséged van, és emellé 2 év tapasztalat, illetve ellenőrzésben szerzett gyakorlat is társul

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658