Project Description

Szereltél már nyomdaipari gépeket, varrógépeket, és gyártósori gépeket?

Értesz a PLC programozáshoz?

Foglalkoztál e már, finommechanikai gépek szerelésével?

Akkor Téged keresünk!

Pántológépek karbantartásával foglalkozó, folyamatosan fejlődő és bővülő cég keresi új műszerész technikus munkatársát!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

H-P 07:30 – 16:00

Szükséges:

műszaki beállítottság

mechanikus tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

jó kommunikációs készség (Te fogod a partnereknél képviselni a céget!)

Munkavégzés helye:

IV. kerület

Amit biztosítunk:

  • teljes bejelentést

  • fix munkaidőt

  • bónuszrendszert

  • külföldi továbbképzést

  • munkaruhát, védőeszközt

Téged keresünk, ha

  • műszaki beállítottságú vagy, mechanikus tapasztalattal rendelkezel

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

  • erősek a kommunikációs képességeid (Te fogod képviselni a céget a partnereinknél!)

  • alázatos vagy és munkádra igényes

  • felhasználói szinten kezeled a számítógépes programokat

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • pántológépek karbantartása, alkatrészekkel ellátása
    hibameghatározás, alkatrész-beazonosítás, a hiba házon belüli és partnernek történő kommunikálása és dokumentációja
    műszeri tartalmat illetően ügyfél kezelése,
    alkatrész beépítése a gépbe
    elvégzett munka munkalappal történő dokumentálása

  • elektronikus végzettség

  • közepesen automatizált rendszerekkel szerzett tapasztalat

Kik vagyunk mi?

Cégünk a Pántológép Csomagolástechnikai Kft., korábban Pántológép Keresledelmi Kft. 1993 óta képviseli a több mint 100 éves múltra visszatekintő, Magyarországon is már mintegy ötven éve jelen lévő SIGNODE cégcsoportot és partnercégeit. Mintegy 20 év tapasztalatával állunk meglevő és új vevőink rendelkezésére, helyszíni csomagolási tanácsadással, próbapántolással segítve az adott feladatra legoptimálisabb megoldás kialakítását.

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658