Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Szeretsz a középpontban lenni és jól átlátod a feladataid?

Jól kommunikálsz és képes vagy empatikusnak maradni a krízishelyzetekben is?

Elismert magánklinika keresi új praxis managerét!

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz még ma!

Munkádért cserébe biztosítunk:

  • Kiemelkedő (akár 7 számjegyű) bérezést

  • Munkába járás támogatását

  • Céges autót

  • Céges számítógépet, mobiltelefont

  • Saját szolgáltatásokra kedvezményeket

  • Fejlődési lehetőséget

  • Céges csapatépítőket

  • Legalább középfokú végzettséged van

  • Középfokon beszélsz angolul

  • 4-5 év munkatapasztalatod van

  • Jó a kommunikációs- és szervezőkészséged

  • Magas empátiával rendelkezel

Bizalmi munkaköröd feladatai lesznek:

  • Rendelők személyzetének fejlesztése

  • Szolgáltatásokkal kapcsolatos témakörök, problémák feldolgozása, megoldása

  • Személyes kapcsolattartás és kontrolling

  • Munkavállalók problémáinak, igényeinek átbeszélése, megfelelő változások megszervezése

  • Minőségi munkához való viszonyulás biztosítása

Előnyt jelent, ha:

  • Orvosi, vagy más egészségügyi végzettséged van

  • Egészségügyi szektorban szerzett munkatapasztalattal rendelkezel

  • Otthonosan mozogsz az egészségügy területén

Röviden rólunk:

Az Ezüstfény Magánklinika 2014 augusztusában indult. Büszkék vagyunk arra, hogy három és fél év alatt több mint 31000 páciens közel 49000 alkalommal fordult hozzánk egészségügyi problémájával és tisztelt meg minket bizalmával.

Családi vállalkozásként mindig a magas színvonal megtartására törekszünk, ezért a páciensközpontú betegellátás mellett, folyamatos fejlesztésekkel és bővítésekkel garantáljuk orvosaink és betegeink számára a lehető legjobb körülményeket a gyógyításhoz és gyógyuláshoz egyaránt.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658