Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Törökbálinti hotelünkbe recepcióst keresünk!

Gyönyörű környék, kiváló csapat, kiemelkedő munkaviszonyok!

Kedves hotel, zöldövezet, korrekt bérezés – mi kell még?

Kiváló kompenzációs csomag

Évente kétszer kapsz félhavi plusz bónuszt, továbbá ingyenes szállást biztosítunk hotelszobánkban, a vendégek ételeivel megegyező minőségűt fogyaszthatsz.

Kedvező időbeosztás, sok szabadnap

A-B hetes váltásban dolgozunk, egyik héten minden délelőttöd szabad, a másik héten pedig egymás után van 4,5 szabadnapod.

telefonos munkatárs

Mit nyújtunk számodra?

  • Korrekt bérezést teljesen bejelentve, melyet minden hónap ötödikéig kézbe kapsz.

  • Évente kétszer a havi fizetésed 50%-át bónuszként megkapod.

  • Ingyenes szállást (nem munkásszállón, hanem hotelszobánkban).

  • Ingyenes étkezést (nem olcsó menzát, hanem amit a vendégeink is fogyasztanak).

  • Kiváló közlekedést autóval, busszal, vonattal. Itt az M1, M7, pályaudvar, buszmegálló, nagy parkoló.

  • Gyönyörű környezetet, hiszen a hotel lábánál egy tó és patak fekszik, a budakeszi erdő pedig pár száz méterre található – madárcsicsergés, tiszta levegő, nyugalom.

  • Barátságos vendégkört és mosolygós kollégákat.

Mi lesz a pontos feladatod?

  • Vendégek fogadása, érkeztetése.

  • Számla kiállítás.

  • Pénzkezelés, kártyás tranzakciók.

  • Reggeliztetésben segíteni (önkiszolgáló reggeliztetésben kell segíteni a kollégáidnak feltölteni a reggeliztető pultot és leszedni a tányérokat).

  • Munkakörnyezeted tisztán tartása.

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel.

  • Az angol nyelvismereted kommunikációképes (írás, olvasás).

  • Értesz alapszinten az Excel-hez.

  • Feltalálod magad minden helyzetben.

  • Együtt tudsz működni a kollégákkal.

  • Könnyen szót értesz bárkivel.

  • Mosolygós, jó hangulatú, proaktív vagy.

Nagy előnyt jelent, ha

  • Van már hoteles, vagy más vendéglátós (étterem, szállás) tapasztalatod.

  • Beszélsz más idegen nyelvet.

  • Van felsőfokú végzettséged.

  • Motivált vagy, hiszen idővel felelősségteljesebb feladatokkal is megbíznánk, természetesen illő kompenzációért cserében.

Kik vagyunk mi?

A törökbálinti Tópark Hotel Oekotel egy osztrák mintára épülő barátságos és emberi léptékű hotel. Nekünk fontos a barátságos hangulat, az egyszerűség és tisztaság.

Büszkék vagyunk rá, hogy olyan hotelt hoztunk létre, ami nem csak a fotókon szép, hanem ahol jól érzik magukat a vendégek, és a kollégáink sem műmosollyal dolgoznak.

Fontos számunkra, hogy barátságos, nyugodt és derűs hangulatban teljenek a mindennapjaink.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658