Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha érdekelnek ehhez hasonló pozíciók küldd el nekünk önéletrajzod az info@ijob.hu email címre.

Olyan munkahelyet keresel, ahol az elvégzett munkát meg is fizetik?
Számodra is fontos a fejlődési lehetőség, mind szakmai, mind pedig a karrier szempontjából?
Szeretnéd, ha nem csak Te törődnél az egészségeddel, hanem a munkáltatód is?

Ha 3 “IGEN!” a válasz, jelentkezz, és csatlakozz csapatunkba!

Az információ védelmére, az adatvesztések és –lopások megelőzésére szolgáló technológiák, megoldások területére szakosodott, több mint 30 éve töretlenül prosperáló vállalatunkhoz keresünk Téged Rendszerintegrátor pozícióra!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P 9:00 – 17:00

Szükséges

Felsőfokú végzettség

Legalább 2 év rendszerintegrációs vagy üzemeltetői tapasztalattal

Angol középfokú, kommunikációképes szintű nyelvtudás

Erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye

 home office
iroda (Bp XI. kerület)
ügyfél

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést

  • Folyamatos karrierépítési és szakmai fejlődési lehetőséget

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Komoly szakmai fejlődési lehetőséget

  • Ambiciózus fejlesztői csapathoz csatlakozhatsz

  • Home office lehetőséget

  • Kellemes vállalati kultúrát

  • Céges telefon előfizetést, laptopot személyes használatra is

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Informatikai projektekben elkészült eredménytermékek szakmai minőségbiztosítás, támogatás nyújtása

  • Informatikai helyzetfeltárás és biztonsági auditok elvégzése, javaslattétel kidolgozása

  • Katasztrófahelyzet kezelés tervek készítése, auditálása

  • Informatikai és biztonsági rendszerek tervezése, implementálása, dokumentálása

  • Konszolidációs és beruházási tervek készítése

  • Informatikai kockázatelemzés

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Legalább 2 év rendszerintegrációs vagy üzemeltetői tapasztalattal

  • Angol középfokú, kommunikációképes szintű nyelvtudással

  • ISO 27000 szabványcsalád ismerettel

  • Windows Server 2012/2019 környezet ismerettel

  • Adatbázis technológia ismeretekkel (SQL)

  • Szerverek, tárolók, mentési egységek hardver szintű technológiai ismeretével

  • Virtualizációs technológia ismerettel (VMware, HyperV)

  • Redundancia és magas rendelkezésre állási módszerek ismeretekkel

Előnyt jelent

  • Német középszintű nyelvismeret

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795