Ezt a pozíciót már betöltötték!

Részletek:

Munkaidő:

h-cs napi 8,5 óra

pénteken rövidített nap

Szükséges:

egyetemi diploma
vagy
több év releváns szakmai tapasztalat

politikai és média iránti érdeklődés

folyékony angol és magyar nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Mit kínálunk?

  • presztízs értékű munkahelyet

  • izgalmas munkakört

  • rövid pénteki munkanapot

  • könnyen megközelíthető munkahelyet

  • utcán ingyenes parkolást

  • korrekt bérezést

  • utazás támogatást

Mivel fogsz foglalkozni nálunk?

  • kapcsolatépítés különböző médiaorgánumokkal Budapesten és országszerte

  • a nagykövetség által a média (nemzeti, regionális és helyi) számára biztosított különféle anyagok népszerűsítése

  • sajtóközlemények kiadása, folyamatos kommunikáció a sajtó képviselőivel

  • napi és heti beszámolók készítése a magyar média és politika fő kérdéseiről

  • médiaesemények megszervezése (pl. sajtótájékoztatók, beszámolók stb.)

  • szövegek fordítása, a hivatalos szövegek korrektúrája angol és magyar nyelven

  • kimagasló tapasztalataid vannak a közösségi média területén és ezt Nálunk kamatoztathatod

Te vagy a mi emberünk, ha

  • egyetemi diplomával rendelkezel (vagy több éves sajtó referensi tapasztalattal)

  • folyékonyan beszélsz angolul és magyarul (írásban is!)

  • képes vagy a stressztűrésre és a multitaskingra

  • kiemelkedő interperszonális és kommunikációs készségekkel rendelkezel

  • analitikusan gondolkodsz és érdekel a média és a politikai világa

Előnyként vesszük, ha

  • nemzetközi tanulmányok, politológia, média szakon végeztél

  • designer tapasztalattal rendelkezel

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658