Kisujjadban van a software tervezés, fejlesztés, refaktorálás és beosztottak irányítása is?
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel és beszélsz angolul is?

Innovatív egészségügyi adatkezelő, elemző, leletkészítő, alkalmazást fejlesztő cég keresi Senior Java fejlesztőjét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Rugalmas

Szükséges:

Felsőfokú műszaki végzettség (Bsc)

Releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

VIII. kerület

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő fizetést
  • Éves bónuszt, teljesítmény arányosan
  • Fejlődést segítő szakmai képzéseket, tréningeket
  • Fiatalos csapatot, családias hangulatot, jó társaságot és változatos projektek.

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú műszaki végzettséged van
  • Erős, releváns tapasztalatod van
  • Beszélsz angolul
  • Kiváló a probléma megoldó képességed
  • Lojális és kitartó vagy

Milyen feladataid lesznek?

  • Software tervezés, fejlesztés, refaktorálás, beosztottak irányítása, reportolás és reportáltatás, a csapat vezetése, segítése.

  • Backend fejlesztés és tervezés: Spring Boot keretrendszer használat

  • Részvétel a fejlesztésben a rendszer komponenseinek magas szintű tervezésétől az alacsony szintű implementációig

  • Külső rendszerekkel történő integráció tervezése és megvalósítása – REST API mentén

  • SQL és NoSQL eszközök használata

  • Új technológiák kiértékelése, indokolt esetben bevezetése

  • Python alapú szolgáltatások kialakítása

  • Magas szintű java / spring ismeretek – SOLID OOP

  • AWS ismeret

  • Egészségügyi protokollok (DICOM, HL7)

Kik vagyunk?

Innovatív egészségügyi adatkezelő, elemző, leletkészítő alkalmazást és AI megoldásokat fejlesztünk magyar és nemzetközi piacokra. A fejlesztés lényege, hogy az orvosok ne szabad szöveges leleteket készítsenek el. Strukturált adatgyűjtést, adatelemzést teszünk lehetővé, egyben fel is gyorsítja a folyamatot.

Ha szeretnél szuper csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658