Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha érdekelnek ehhez hasonló pozíciók küldd el nekünk önéletrajzod az info@ijob.hu email címre.

Olyan munkahelyet keresel, ahol képzett szakemberek mellett dolgozhatsz?

Nem szeretsz sokáig egy helyben ülni, és emellett jól kiismered magad a hőtermelés területén? Rendelkezel kellő tapasztalattal, de szívesen fejlődnél még szakmailag?

25 éves sikeres múltra visszatekintő, épületgépészeti cég keresi bővülő csapatának új tagját, tüzeléstechnikai-műszerész munkakörbe!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

Munkaidő

8:00-16:30

Szükséges

3-5 év szakmai tapasztalat

precíz munkavégzés

rugalmasság

teljesítmény-orientált szemlélet

lojalitás

Munkavégzés helye

Változó magyarországi címek, főként Budapest, Pest megye

Iroda a 15. kerületben

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Céges telefon, laptop

  • B kategóriás jogosítvány megléte esetén céges autó
  • Többlet teljesítmény jutalmazása

  • Év végi bónusz

  • Változatos feladatok

  • Korszerű technológiák

Mire lesz szükséged?

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Alapvető épületgépészeti rendszerek ismerete

  • Gázvezeték, gáz- és hőtermelő berendezések szerelésében való jártasság

  • Villamos berendezések szerelésének ismerete

Mi lesz a feladatod?

  • A cég érdek körébe tartozó hőtermelő berendezések, és perifériák üzembe helyezése, javítása, karbantartása

  • Saját értékesítésű berendezések ( Brötje, Gassero, Warmhaus, Ekin) márka szerviz tevékenységének ellátása.

  • Épületgépészeti és technológiai tervek ismerete, rajzolvasás/felismerés

  • Ajánlatok bekérése alkatrész beszállítóktól, beszállítói ajánlatok értékelése, összeállítása a megrendelő felé

  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszerzőkkel, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal

Előny, ha rendelkezel:

  • Érvényes, arcképes gázszerelői igazolvánnyal

  • Épületgépész technikusi végzettséggel

  • Irodai szoftverek ismeretével (Word, Excel, stb.)

  • Angol vagy német nyelvtudással

Kik vagyunk?

Cégünk az épületgépészet területén nyújt széleskörű szolgáltatásokat, mint villamos tervezés, kivitelezés, épület-üzemeltetés, tüzeléstechnikai szerviz, kazánházi kivitelezés.

Magasan képzett szakembereket alkalmazunk, így fontosnak tartjuk, hogy folyamatosan gondoskodjunk dolgozóink szakmai felkészültségéről. Hitvallásunk, hogy a képzettség és a tapasztalat biztosít megfelelő alapot, hogy szolgáltatásaink kiváló minőségűek és ügyfeleink elégedettek legyenek.

Úgy érzed ezt az állást Neked találták ki? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-490-0912