Project Description

Olyan munkahelyet keresel, ahol képzett szakemberek mellett dolgozhatsz?

Nem szeretsz sokáig egy helyben ülni, és emellett jól kiismered magad a hőtermelés területén? Rendelkezel kellő tapasztalattal, de szívesen fejlődnél még szakmailag?

25 éves sikeres múltra visszatekintő, épületgépészeti cég keresi bővülő csapatának új tagját, tüzeléstechnikai-műszerész munkakörbe!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

Munkaidő

8:00-16:30

Szükséges

3-5 év szakmai tapasztalat

precíz munkavégzés

rugalmasság

teljesítmény-orientált szemlélet

lojalitás

Munkavégzés helye

Változó magyarországi címek, főként Budapest, Pest megye

Iroda a 15. kerületben

Szeretnél TE is kiváló álló szakemberekből álló csapatunk tagjává válni?

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Céges telefon, laptop

  • B kategóriás jogosítvány megléte esetén céges autó
  • Többlet teljesítmény jutalmazása

  • Év végi bónusz

  • Változatos feladatok

  • Korszerű technológiák

Mire lesz szükséged?

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Alapvető épületgépészeti rendszerek ismerete

  • Gázvezeték, gáz- és hőtermelő berendezések szerelésében való jártasság

  • Villamos berendezések szerelésének ismerete

Mi lesz a feladatod?

  • A cég érdek körébe tartozó hőtermelő berendezések, és perifériák üzembe helyezése, javítása, karbantartása

  • Saját értékesítésű berendezések ( Brötje, Gassero, Warmhaus, Ekin) márka szerviz tevékenységének ellátása.

  • Épületgépészeti és technológiai tervek ismerete, rajzolvasás/felismerés

  • Ajánlatok bekérése alkatrész beszállítóktól, beszállítói ajánlatok értékelése, összeállítása a megrendelő felé

  • Szakmai támogatás, együttműködés a beszerzőkkel, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal

Előny, ha rendelkezel:

  • Érvényes, arcképes gázszerelői igazolvánnyal

  • Épületgépész technikusi végzettséggel

  • Irodai szoftverek ismeretével (Word, Excel, stb.)

  • Angol vagy német nyelvtudással

Kik vagyunk?

Cégünk az épületgépészet területén nyújt széleskörű szolgáltatásokat, mint villamos tervezés, kivitelezés, épület-üzemeltetés, tüzeléstechnikai szerviz, kazánházi kivitelezés.

Magasan képzett szakembereket alkalmazunk, így fontosnak tartjuk, hogy folyamatosan gondoskodjunk dolgozóink szakmai felkészültségéről. Hitvallásunk, hogy a képzettség és a tapasztalat biztosít megfelelő alapot, hogy szolgáltatásaink kiváló minőségűek és ügyfeleink elégedettek legyenek.

Úgy érzed ezt az állást Neked találták ki? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795