Project Description

Szeretnél sales területen mozogni, de az ügyfelekkel is szót értesz?
A digitális nyomtatás területéről érkeztél és a kommunikációs készségeid sem jelentenek akadályt?
Vizuális marketinggel foglalkozó partnercégünk új ügyfélkapcsolati managert keres!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Ügyfélkapcsolati manager - Budapest XV. kerület / Vác

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereset, a próbaidő után kedvező jutalékos rendszerrel kiegészítve

  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőségével

  • Barátságos, családias munkakörnyezet

  • Előrelépési lehetőség

  • Könnyű megközelítés

  • Céges telefon és laptop

  • Időszakos csapatépítők és más céges rendezvények

Feladataid lesznek:

  • Új ügyfelek szerzése, meglévő adatbázisból is kell dolgozni

  • “Alvó” ügyfeleket felkeresni, a céget katalógusok és prezentációk keretein belül bemutatni, újraéleszteni a kapcsolatot, új ötleteket, lehetőségeket behozni

  • A bejövő munkákat koordinálni

  • Mintadarabokat az üzemmel elkészíttetni

Követelményeink:

  • Felsőfokú végzettség

  • Digitális nyomtatás területén szerzett munkatapasztalat

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • “B” kategóriás jogosítvány

  • Erős kommunikációs készség

  • Pontosság, precizitás

Előnyként értékeljük:

  • Ha dolgoztál már online marketing területen

Rólunk:

30 év munkatapasztalat, 25 év teljes magyar tulajdon. Garázsból indulva értük el a hazai piac élmezőnyét, amely bizonítja dolgozóink ráteremettségét és kitartását. Mára több, mint 80 munkatárssal dolgozunk, a hangulat és az összetartás azonban semmit nem változott az utóbbi években.

Légy Te is csapatunk tagja, alakítsuk együtt cégünk jövőjét!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658