Ezt a pozíciót már betöltötték.

Vizuális marketinggel foglalkozó partnercégünk új ügyfélszolgálati managert keres!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Munkaidő

9:00-17:00

Szükséges

Középfokú végzettség
Nyomdaipari, irodai munka-, projektmenedzseri tapasztalat
Kiemelkedő kommunikációs készség
Számítógépes alapismeretek (Outlook)

Munkavégzés helye

Budapest
XXII. Kerület

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetést, pulykapénzzel, teljesítménybérezéssel kiegészítve

  • Rugalmas munkavégzést, home office lehetőségével

  • Barátságos, családias munkakörnyezetet

  • Könnyű megközelítés, autóval érkezve parkolási lehetőséget

  • Céges telefont (+korlátlan mobilnetet) és laptopot

  • Időszakos csapatépítők és más céges (családbarát) rendezvényeket

Feladataid lesznek:

  • Árajánlatok készítése

  • Beérkező ajánlatok kezelése

  • Saját vállalatirányítási rendszerben történő adminisztráció

  • Ügyfél-kapcsolattartás emailben és telefonon

Követelményeink:

  • Középfokú végzettség

  • Nyomdaipari, irodai munka-, projektmenedzseri tapasztalat

  • Kiemelkedő kommunikációs készség

  • Számítógépes alapismeretek (Outlook)

Előnyként értékeljük:

  • Photoshop, grafikai programok ismerete

Rólunk:

A nyomtatás és dekoráció területén alkotó cégcsoportunk 2000-ben kezdte meg működését. Az azóta eltelt időben folyamatosan hajtottunk végre fejlesztéseket és bővítettük tevékenységi körünket, hogy minél magasabb szinten tudjuk kiszolgálni megbízóinkat.
Minden tevékenységünk, így például a digitális nyomtatás Budapest területén történik, a cégcsoport központi telephelyén, ahol számos modern ipari berendezés dolgozik.
Célul tűztük ki, hogy mindent egy helyen tudjunk előállítani, és ezt az elmúlt években tudatos fejlesztésekkel sikerült ezt megvalósítanunk.

További céljaink eléréséhez pedig Rád van szükségünk!
Légy Te is csapatunk tagja, alakítsuk együtt cégünk jövőjét!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658