Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha érdekelnek ehhez hasonló pozíciók küldd el nekünk önéletrajzod az info@ijob.hu email címre.

Multikra jellemző vállalati kultúrát és fizetést szeretnél, de családiasabb környezetre vágysz?
Megragadnád a lehetőséget, hogy még mindig képezd magad, fejlődj és építsd a karriered? Mindezt úgy, ha támogatják is?
A teljes mértékben rugalmas munkaidődet a budapesti vagy debreceni irodánkban, vagy éppen remote-ban végeznéd?

Akkor ez a Neked való állás!

Németországban vezető service providere, a komplex IT szolgáltatásokat nyújtó cég Magyar képviselete Rendszeradminisztrátort keres!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

Rugalmas

Szükséges

2-3 év releváns (rendszeradmin, rendszermérnök, rendszergazda) tapasztalat nagygépes szerver környezetben
Háttér infrastruktúrákban való jártasság
Angol középfokú kommunikációs szintű nyelvtudás

Munkavégzés helye

Remore / Budapest / Debrecen

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Német anyavállalatú vállalat lévén, nyugati bérezést

  • Alkalmazotti jogviszony 8 órás, teljesen bejelentéssel

  • Stabil vállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget

  • Családias vállalati kultúrát

  • Továbbképzések támogatását

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget (a cég is folyamatosan fejlődik)

  • A munkavégzéshez szükséges IT-s csomagot

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • 2-3 év releváns (rendszeradmin, rendszermérnök, rendszergazda), nagygépes szerver környezetben szerzett tapasztalattal

  • Háttér infrastruktúrákban való jártassággal

  • Angol középfokú kommunikációs szintű nyelvtudással

Mik lesznek a feladataid?

  • A vállalat szoftverrendszereinek telepítése ügyfeleknél

  • Firewall és loadbalancer konfiguráció

Előnyös számunkra:

  • Német nyelvismeret

  • A minél több tapasztalat

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795