Project Description

A multi környezet nem vonz, de azok a jellemzői, mint a 13. és 14. havi, illetve belépési bónusz igen?
A megfelelő munka-magánélet egyensúlyt csak rugalmas munkaidővel tudod elképzelni?
Szeretnéd, ha nem csak Te törődnél az egészségeddel, hanem a munkáltatód is? Méghozzá magán-egészségügyi ellátással?!

Ha 3 “IGEN!” a válasz, jelentkezz, és csatlakozz csapatunkba!

Évtizedes múlttal rendelkező beágyazott rendszerek és szoftverek biztonsági analízisével és fejlesztésével foglalkozó vállalatunkhoz keresünk Zero day exploit fejlesztőt!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

Betanítás alatt lehetőség szerint
10:00 – 18:00

Későbbiekben akár
8:00 – 16:00

Szükséges

ARM architektúra ismerete

IDA, Olly ismeret

Angol középfokú, kommunikációs szintű nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest XIX. kerület
home office próbaidő után

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést egyéb juttatásokkal kiegészítve

  • Teljesítményarányos 13. és 14. havi fizetést

  • Sign-in, belépési bónuszt (elköteleződés esetén)

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Komoly szakmai fejlődési lehetőséget

  • Ambiciózus fejlesztői csapathoz csatlakozhatsz

  • Magánkórházban egészségügyi ellátást

  • Messziről történő bejárás esetén utazási támogatást

  • Céges telefont, laptopot személyes használatra is

  • Home office lehetőségét

  • Kellemes vállalati kultúrát

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • ARM architektúra ismeretekkel

  • IDA, Olly tapasztalattal

  • Angol középfokú, kommunikációs szintű nyelvtudással

Előnyös számunkra a

  • C, C++ (vagy bármilyen más) programozói ismeret

Mik lesznek a feladataid?

  • Mobiltelefon gyártók operációs rendszerének az elemzése

    – zero day exploitok keresése
    – root megoldások fejlesztése
    – hardveres perifériájában sérülékenység keresése

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795