Project Description

Ő itt Krisztián!

Krisztián a leendő munkahelyed ügyvezetője.
Mellette nem csak bepillantást nyerhetsz egy sokoldalú cég felépítésébe és mindennapjaiba, hanem folyamatosan fejlődhetsz és előrelépési lehetőség is áll előtted.
Mi garantáljuk Neked, hogy biztosan nem fogod kirekesztve érezni magad, mert az első naptól kezdve egy szuper és támogató csapat részese leszel, akiktől bármikor kérdezhetsz ha elakadnál.
Ugye Te is szereted a kiszámítható dolgokat?
Fix bejelentést, fix munkaidőt és fix bérezést kínálunk Neked!

Kattints ide, és olvasd el, hogy mik lesznek a feladataid!

Részletek:

Munkaidő:

H-P 08:30 – 17:00

Szükséges:

excel táblázatok magasszintű ismerete

monotonitás-tűrés

min. fél éves munkatapasztalat

min. középfokú végzettség

ambiciózus, de türelmes személyiség

Munkavégzés helye:

I. kerület

Amit biztosítunk:

  • jó fej kollégákat

  • csapatépítőket

  • fix fizetést

  • fix munkaidőt

  • teljes bejelentést

  • modern irodai környezetet

Téged keresünk, ha

  • ambiciózus és türelmes vagy

  • a véredben van az excel táblázat kezelése

  • min. fél éves munkatapasztalattal rendelkezel

  • min. középfokú végzettséged van

  • hatékonyan végzed a munkád

  • jól bírod a monoton munkafolyamatokat is

  • mersz kérdezni, ha valamit nem tudsz, hiszen számodra is az a legfontosabb, hogy egy problémára minél hamarabb megoldást találjunk

Mik lesznek a feladataid?

  • felettesed jobbkeze leszel, minden napot egy rövid megbeszéléssel indítotok majd, ami után önállóan végzed majd munkád

  • főként excel táblázatok kezelése

  • később blogok megírása, munkafolyamatok megírása, munkaerő közvetítéssel kapcsolatos szövegek megírása (nyugi betanítunk)

Kik vagyunk mi?

Az iJob egy folyamatosan fejlődő és sikerességre törekvő munkaerő-közvetítéssel foglalkozó cég! Az elmúlt évben megdupláztuk árbevételünket! Amikor épp nem keményen dolgozunk, szeretjük mi is kiengedni a fáradt gőzt, egy-egy csapatépítő keretében! Ugye milyen jól hangzik? Ha szeretnéd bővíteni csapatunkat, NE habozz, jelentkezz!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658