Szeretnél egy 22 országban jelen levő, Európa legnagyobb termékfüggetlen és a világ egyik vezető szolgáltatójában fejlesztő pozíciót betölteni?
Szívesen csatlakoznál egy most alakuló csapathoz?

Kontinenseket átívelő szellemi termék?
Igen!

Európa legnagyobb termékfüggetlen és a világ egyik vezető vesebeteg-ellátás szolgáltatója keresi bővülő szoftverfejlesztő csapatának új tagját!

A siker kapuja csak Rád vár!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

7:30-9:00 érkezés
+ 8 órás munkavégzés
(rugalmas)

Szükséges

Frontend tapasztalat
(HTML/CSS/JavaScript, React.js vagy Vue.js keretrendszer előnyben)
Backend tapasztalat (.NET Core, C# előnyben)
Agilis fejlesztési keretrendszer-ismeretek (pl. Scrum)
Adatbázis terület-ismerete (SQL Server előnyben)
Szoftvertesztelésben és minőség biztosításban szerzett tapasztalat
Felhasználói felület-/élménytervezésben való jártasság
Szakmailag erős, kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

XII. kerület
(ingyenes parkolási lehetőség)

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést egyéb juttatásokkal kiegészítve

  • Magasan szakképzett fejlsztőkkel dolgozhatsz együtt

  • Most alakuló fejlesztői csapathoz csatlakozhatsz
  • Kellemes, világszínvonalú vállalati kultúrát

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Frontend tapasztalattal (HTML/CSS/JavaScript, React.js vagy Vue.js keretrendszer előnyben) és/vagy

  • Backend tapasztalattal (.NET Core, C# előnyben)

  • Agilis fejlesztési keretrendszer-ismeretekkel (pl. Scrum)

  • Adatbázis terület-ismeretekkel (SQL Server előnyben)

  • Szoftvertesztelésben és minőség biztosításban szerzett tapasztalattal

  • Szakmailag erős, kommunikációképes angol nyelvtudással

Külön örülünk, ha magaddal hozol 1-1.5 év tapasztalatot!
(még jobb, ha ez multi környezetből származik)

Mik lesznek a feladataid?

  • Fejlesztés, telepítés, új verziók tesztelése és alkalmazása

  • Meglévő fejlesztések karbantartása

  • Globális fejlesztési projektekben való részvétel

  • A fejlesztésekhez kapcsolódó, megfelelő dokumentáció elkészítése

  • A támogató szervezetekkel való kapcsolattartás

Kik vagyunk?

A Diaverum a vesebeteg-ellátás terén Európa legnagyobb termékfüggetlen és a világ egyik vezető szolgáltatója, amit elsősorban a cég 25 éves tapasztalatának, a nemzetközi módszereknek, a svéd gyökereknek, globalitásnak, és annak a 11 000 kiváló alkalmazottnak köszönhet, akik Európában, Latin-Amerikában, a Közel-Keleten, Ausztráliában, Kelet-Európában és Ázsia 22 országában nyújtanak példátlan teljesítményt.

A Diaverum Hungary 1993-ban alakult. A Diaverum Hungary a harmadik legnagyobb és az egyetlen gyártófüggetlen dialízis szolgáltató Magyarországon.

Részesévé válnál mindennek?

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658