Project Description

Szeretnél egy folyamatosan fejlődő cég munkatársa lenni?
Nem okoz gondot számodra a hideg hívás?
Szuper csapat és folyamatos visszajelzés: ezeket keresed egy munkahelyben?

Akkor Téged keresünk!

Munkaerő közvetítéssel foglalkozó, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk keresi legújabb call center munkatársát.

Iroda munkarendje:

H-P: 8:00-16:30

Szükséges:

Minimum fél év tapasztalat hideghívások bonyolításában

Csapatjátékos jellem

Folyamatos fejlődésre való nyitottság

Munkavégzés helye:

Budapest I. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

  • Hideghívások lebonyolítása

  • Új ügyfelek hívása adatbázisunkban szereplő elérhetőségek alapján

  • Ügyfelek igényeinek felmérése

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiemelkedő bérezést (alap- és mozgóbért)

  • Könnyen megközelíthető irodát

  • Támogató, fejlődő csapatot

  • Menő irodai környezetet

  • Megbecsülést

Téged keresünk, ha:

  • Dolgoztál már call centeresként és/vagy értékesítőként
    és így már kellő tapasztalattal rendelkezel az állás betöltéséhez

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Mersz kérdezni – sőt, ha véleményed van, azt sem titkolod

  • Kommunikáció a lételemed

  • Érdeklődő vagy, alapos és precíz

  • Szorgalmas vagy és lelkiismeretes

  • Jó csapatjátékos vagy, de önállóan is megállod a helyed!

Nem téged keresünk, ha:

  • Problémát jelent hideghívások lebonyolítása

  • Nincs call center tapasztalatod

  • Dolgoztál már call centeresként és/vagy értékesítőként, és így kellő tapasztalattal rendelkezel

  • Csapatjátékos vagy

Kik vagyunk mi?

Cégünk egy fiatalos hangulatú, stabil, sok éve működő és folyamatosan épülő online vállalkozás. Irodánk az I. kerületben található.

A cég kis mérete miatt nem csak tapasztalatokra, barátokra is szert tehetsz. Nagy hangsúlyt fektetünk az emberközeli hozzáállásra, a tanulási lehetőségre és a jó hangulatra.

Ha szeretsz minél magasabbra törni, ha nem elégszel meg a minimummal, ha szeretnéd kihasználni a benned rejlő tehetséget, akkor mielőbb küldd el jelentkezésedet!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658