Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

Törzsidő: H-CS 08:30 – 17:00

Pénteken 16:00-ig

Szükséges:

értékesítésben szerzett legalább másfél éves tapasztalat

erős kommunikációs képességek

precíz, pontos munkavégzés

minimum középfokú végzettség

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

I. kerület

Amit biztosítunk:

  • versenyképes fix fizetést

  • teljes bejelentést

  • bejárás támogatását

  • összetartó fiatalos csapatot

  • modern irodai munkakörnyezetet

  • részmunkaidő lehetőséget

Téged keresünk, ha

  • emberközpontú vagy

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

  • minimum másfélév értékesítésben szerzett tapasztalatod van

  • erősek a kommunikációs képességeid

  • nem okoz számodra problémát az önálló munkavégzés

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha

  • irodai feladatok pl. telefonálás (nem hideghívás!)

  • adminisztratív feladatok elvégzése (megbeszéltek CRM rendszerbe való felvétele)

  • régi ügyfelek tájékoztatása “melegen tartása”

  • ügyféligény szerint szerződések elkészítése és kiküldése

  • minél több releváns munkatapasztalattal rendelkezel

  • kommunikáció képes szinten beszéled az angol nyelvet

  • CRM program ismerete

Kik vagyunk?

Szabadalom és Védjegy Tanácsadó Kft. szabadalmak és védjegyek oltalmával, ügyintézésével és tanácsadásával foglalkozó cég. Piac elsőként segítünk a feltalálóknak és a cégeknek, hogy ötleteik, termékeik, biztonságban legyenek!

Nagyon büszkék vagyunk rá, hogy az évek során már több ezer ügyfelünknek segítettünk és váltottuk válóra álmaikat! Ügyfeleink mellett munkatársaink megbecsültsége is fontos, ezért meglévő tudásukat különböző belső képzésekkel fejlesztjük!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658