Ezt a pozíciót már betöltötték.

Részletek:

Mit kínálunk?

Téged keresünk, ha:

  • remek fizetést + juttatásokat

  • fiatalos munkakörnyezetet

  • jól megközelíthető irodát

  • rendszeres csapatépítőket

  • teljes bejelentést

  • rendelkezel 1-2- éves Customer Service tapasztalattal

  • erős a kommunikációs képességed

  • talpraesett vagy

  • tudsz önállóan dolgozni

  • min. középfokú végzettéged van

  • felsőfokú vagy anyanyelvi szinten beszélsz németül

Mik lesznek a feladataid:

Előnnyel indulsz, ha:

  • klasszikus ügyfélszolgálati feladatkör

  • telefonhívások fogadása

  • panaszkezelés, segítségnyújtás

  • rendelési lépéseknél való támogatás – support

  • CRM, SAP rendszerek ismerete

  • team leader tapasztalat

Kik vagyunk?

A CottonBird csapata arra hivatott, hogy az élet legcsodálatosabb pillanatait – legyen az esküvő, születés, karácsony – megörökítse, és varázslatossá tegye. Egyedi megrendeléseket teljesítünk egyedi alkotásokkal. Letisztult dizájn, kellemes weboldal, figyelmes ügyfélszolgálat, kiváló minőségű nyomtatás és gyönyörű kidolgozás jellemez minket.

Nagy figyelmet fordítunk a kivitelezésre, mert legfőbb célunk, hogy egyedülálló élményt nyújtsunk megrendelőinknek!

Ha el tudnád képzelni magad csapatunkba, jelentkezz még ma!

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658