Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

több műszakos munkarend

hétköznaponként 8 órás, hétvégente 12 órás munkaidő

Szükséges:

villanyszerelő, vagy egyéb villamosipari szakközépiskolai, vagy technikusi végzettség

MS Office ismeretek

megbízhatóság, precizitás, önállóság

Munkavégzés helye:

X.kerület

Amit biztosítunk:

  • teljes bejelentést

  • túlórák elszámolását

  • stabil munkahelyet

  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást

  • szükséges szakmai továbbképzéseket

  • munkába járás támogatását

  • hosszú távú munkalehetőséget

  • minden hónapban pontos fizetést

  • munkaruha biztosítását

Téged keresünk, ha

  • villanyszerelő, vagy egyéb villamosipari szakközépiskolai, vagy technikusi végzettséggel rendelkezel

  • MS Office programokat magabiztosan kezeled

  • munkádat precízen végzed és megbízható vagy

  • nem okoz gondot az önálló munkavégzés

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • Az erőmű villamos berendezéseinek gazdaságos és biztonságos üzemeltetése

  • Kapcsolóterek, akkumulátorok, telepek, transzformátorok, generátorok, motorok üzemeltetése, ellenőrzése

  • Villamos üzemzavar elhárítása, segítségnyújtás az egyéb üzemrészek zavar elhárításában

  • Részvétel a karbantartási, javítási és hiba feltárási feladatokban

  • Villamos üzemi naplók rendszeres vezetése

  • Villamos gépek javítása és karbantartása, valamint részvétel villamos építési, szerelési munkákban

  • Villamosmű kezelői végzettség(telepkezelő,állomáskezelő)

  • 1-2 éves szakmai gyakorlat/tapasztalat

  • Erőműves tapasztalat

Kik vagyunk?

A Veolia a magyar energia-, víz- és hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szereplője már több mint 20 éve. A vállalatcsoport mintegy 2500 alkalmazottja számtalan település, intézmény és iparvállalat számára nyújt szolgáltatásokat az erőforrásokkal való hatékony gazdálkodáshoz, miközben víziközmű és távfűtési üzletágai családok százezrei számára biztosítják az ivóvizet, és tízezrei számára a hőszolgáltatást. Az energetikai szektorban 1500 főnek adunk stabil munkahelyet. Számunkra nem csak a lakosság elégedett visszajelzése a fontos, hanem munkatársainké is.

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658