Project Description

Kis csoportokban dolgoznál megegyező tudásszintű szakemberekkel?
Döntenél, hogy home officeban, remote munkavégzéssel vagy az irodában végeznéd a munkád?
Alkalmazotti jogviszonyt és teljes bejelentést szeretnél a tetszetős jövedelemhez?

Akkor egymást kerestük!

Kasszarendszerek és tankoló automaták üzemeltetését végző vállalatunkhoz várunk Téged Delphi fejlesztőnek!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P 08:00-16:00

Szükséges

Legalább 2 éves Delphi fejlesztői tapasztalat

Embarcadero XE, SQL (Firebird)ismeretek

Lényeglátás, jó problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

home office / távmunka / iroda (Hajdú-Bihar megye)

Szeretnél TE is kiváló álló szakemberekből álló csapatunk tagjává válni?

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Szuper fizetés

    +Cafeteria (szép kártya)

  • Alkalmazotti jogviszonyt teljes bejelentéssel

  • Nagyon jó, ambiciózus szakmai csapatot

  • home office vagy távmunka lehetőséget, de ha Neked úgy kényelmes, az irodánkba is bejárhatsz!

  • Utazási támogatást (tömegközlekedés és magán gépjármű használat is)

  • Biztos, megbízható, több mint két évtizedes múltra visszatekintő munkahelyi hátteret alacsony fluktuációval

  • Belsős és külsős képzéseket egyaránt

  • Családbarát munkahelyi kultúrát

  • A munkavégzéshez szükséges laptopot és telefont

  • Céges autót – megbeszélés kérdése

  • Igény esetén lakhatási támogatást

  • Teljesítmény alapján számított bónusz évente 2 alkalommal

Téged keresünk, ha:

  • Van legalább 2 éves Delphi fejlesztői tapasztalatod

  • Embarcadero XE, SQL (Firebird) ismereted

  • Jó a problémamegoldó készséged

Előnyös számunkra, ha rendelkezel soros kommunikációs, TCP/IP ismeretekkel, illetve angol nyelvtudással.

Mik lesznek a feladataid?

  • Új kereskedelmi rendszerek fejlesztése

  • Meglévő rendszerek felhasználói igény szerinti módosítása

  • Firebird adatbázis kezelés

  • Mérőeszközök soros kommunikációs vezérlése

  • Meglévő rendszerek átültetése mobil vagy webes felületekre

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795