Project Description

100%-ban otthonról végezhető munkát keresel, ami nem MLM?
Legyen akármilyen hideg hívás, Te forró leadet csinálsz belőle?
Szuper csapat és folyamatos visszajelzés: ezeket keresed egy munkahelyben?

Kattints ide, és olvasd el, hogy mik lesznek a feladataid!

Részletek:

Munkaidő:

H-P 08:30 – 12:30
De, ha pl. fogorvoshoz kell menned rugalmasan kezeljük!

Szükséges:

vicces, de határozott személyiség, könnyedén tudj telefonálni

min. egy éves munkatapasztalat

monotonitás-tűrés

ne félj telefonálni

Munkavégzés helye:

Bárhol, ahol nyugodtan tudsz telefonálni! 🙂

Amit biztosítunk:

  • jó fej kollégákat

  • csapatépítőket

  • kiemelkedő fizetést

  • rugalmas munkaidőt

  • teljes bejelentést

  • modern irodai környezetet

Téged keresünk, ha

  • bírod a monoton munkafolyamatokat is

  • min. egy éves call center munkatapasztalattal rendelkezel

  • hatékonyan végzed a munkád

  • mersz kérdezni, ha valamit nem tudsz, hiszen számodra is az a legfontosabb, hogy egy problémára minél hamarabb megoldást találjunk

Mik lesznek a feladataid?

  • értékesítési vezetővel való együttműködés

  • időpontok egyeztetése

Kik vagyunk mi?

Az iJob egy folyamatosan fejlődő és sikerességre törekvő munkaerő-közvetítéssel foglalkozó cég! Az elmúlt évben megdupláztuk árbevételünket! Amikor épp nem keményen dolgozunk, szeretjük mi is kiengedni a fáradt gőzt, egy-egy csapatépítő keretében!

Ugye, milyen jól hangzik?
Ha szeretnéd bővíteni csapatunkat, NE habozz, jelentkezz!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-490-0912