Ezt a pozíciót már betöltötték.

Kreatív designstúdió Budapest szívében!

Prémium bútorok, Exkluzív világítási eszközök, Design kandallók

Creative – Style – Design

Talpraesettség

Nem lehet zavarba hozni? Szereted a hatékonyságot és a határozottságot? Itt a lehetőség!

Ízlés és kreativitás

Jó a szépérzéked? Jól variálod a stílusokat? Itt fejlődhetsz és kibontakozhatsz!

Szereted a nyüzsgést?

Összetett feladatok várnak rád, fontos, hogy kellően határozott legyél és jól szervezd a magad idejét.

Kivel szeretünk együtt dolgozni?

Azonnal jelentkezz, ha

  • Szeretsz telefonálni és szervezni

  • Az átlagnál jobban kezeled a grafikai programokat

  • Gyakorlatias vagy, mindent el tudsz intézni

Máshol jobban éreznéd magad, ha

  • Nehezen teremtesz kapcsolatot másokkal

  • Ha a pisztáciáról, csokiról, vaníliáról csak ételek jutnak eszedbe

  • PS és Indesign helyett inkább Paint-ben érzed otthon magad

Az állás részletei

Munkarend: hétfőtől – péntek                          Törzsidő: 10:00-18:00                Egyéb: telefon, laptop (hazavihető)

Miben számítunk rád?

Irodai feladatok

Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Tárgyalásokon való részvétel

Partnerekkel való külső egyeztetés

Adminisztrációs feladatok

Ajánlatok készítése, küldése, számlázás

Szerződések előkészítése

Pénzügyi feladatok (pl. házipénztár vezetése, utalások)

Lakberendezői feladatok

Kiviteli (gyártmány) terv készítése

Műszaki rajzok készítése (rendeléshez, méretrajzok készítése)

Megvalósítási (fotorealisztikus) látványtervek készítése

Fotórealisztikus tervek elkészítése (Indesign, Illustrator, Archicad programok valamelyikével)

Elvárások

  • Műszaki beállítottság

  • Adobe grafikai programok ismerete (PS, AI)

  • Középfokú angol nyelvismeret

  • Jó fogalmazási képesség és helyesírás

  • Proaktív gondolkodás, talpraesettség

  • Magas számítógépes ismeret (Office csomag, Google Drive stb.)

  • Problémamegoldó szemlélet

Előnyt jelent

  • Marketing végzettség, tapasztalat

  • Lakberendező, belsőépítész, designer végzettség, tapasztalat

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Szervezői képesség

  • Egyéb grafikai szoftverek ismerete

xyz-ihs snippet="urlap-konyvelo-13ker"

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658