Betanított munkás – Budapest X. kerület

Stabil, plasztikipari cégünk keresi új kollégáját!

Velünk hosszú távra tervezhetsz!

Van két erős karod?

Kitartó vagy és szeretsz dolgozni?

Szereted a gépeket és a valódi munkát?

Szereted, ha időben kapod meg a pénzed?

Akkor minket keresel!

Téged keresünk?

Minket nem érdekel, hányas voltál történelemből, nálunk nem kell nyelvvizsga.

Mi csak megbízható és dolgozni akaró és tudó embereket keresünk. Nekünk két dolog fontos: számíthatunk-e rád és tudsz-e keményen dolgozni.

Követelmények

  • Fizikai erőnlét

  • Akarj és szeress dolgozni

  • Legyél precíz, pontos

  • Légy megbízható

Előnyök

  • Tapasztalat

  • Gépkezelői végzettség

  • Erkölcsi bizonyítvány

Feladataid lesznek

Ez nem unalmas szalagmunka, hanem pörgős, változatos munkavégzés jó hangulatban és jó körülmények között.
Hozol-viszel, pakolsz, indítasz, ellenőrzöl, előkészítesz, jössz-mész.

Nyersanyagok mozgatása

Gépek felügyelete

Gépek betöltése, kezelése

Rakodás

Kik vagyunk?

Mi egy felelősségteljes műanyag csomagolóipari cég vagyunk.

Rohamosan fejlődünk és jóval több a megkeresésünk, mint amit ki tudunk szolgálni, ezért kellenek új csapattagok és ez az oka, hogy nálunk gyorsan előre lehet kerülni.

Mit kínálunk?

Jó hangulat, pontos fizetés

Sokat dolgozunk, de ezt jó hangulatban tesszük. Csapatunkat megbecsüljük és fontos az összetartás.

Ezért közös programokkal színesítjük a hétköznapokat: közös főzés, egyéb mókák.

Karrierlehetőség

A folyamatos növekedés miatt garantáljuk, hogy nálunk a jó és megbízható munkaerő könnyen feljebb léphet.

Jobb pozíció, magasabb fizetés.

Innovatív munkahely

Büszkék vagyunk rá, hogy hatékonyan teszünk a környezetünkért. Fontos nálunk a szelektív hulladékgyűjtés, az újrafeldolgozás és az energiafelhasználás racionalizálása.

Sőt, több saját szabadalmunk és találmányunk is van: egyedi gépek és eljárások, technológiák!

Ha szimpatikusak vagyunk és szeretnél becsületes munkáért becsületes bért kapni,
akkor jelentkezz bátran!

Kérjük add meg adataidat, melyeken el tudunk érni a későbbiekben!

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérjük, ezt a mezőt is légy szíves kitölteni!

A jelentkezés folytatásához kattints az "Adatok elküldése" gombra!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658