Jobb vagy, mint egy jobb kéz?
Egy biztos, akár hosszabb távú lehetőséget tartogató munkahelyet keresel?
Jó lenne egy fiatal csapatban fontos és megbecsült pozíciót betölteni?

25 éve működő magyar tulajdonú szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó piacvezető cég keresi új értékesítési-kereskedelmi asszisztensét a nagytétényi központjába!

Munkaidő:

8:00-16:30
(rugalmas)

Szükséges:

Minimum középfokú végzettség
Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Számítástechnikai ismeretek, Word, Excel, internet biztos használata
Kedves jellem, dekoratív megjelenés

Munkavégzés helye:

Budapest
XXII. kerület

Mit kínálunk?

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Kitűnő munkakörülményeket

  • Alapos betanítást, mentorálást

  • Csapatépítő rendezvényeket

  • Céges mobiltelefont

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása

  • A bemutatóterembe érkező ügyfelek teljes körű kiszolgálása

  • A napi bevétel összesítése, nap végén befizetése a központi pénztárba

  • A „3 fázis” (számlák-bevételezés-selejtezés) folyamatos, kötelező ellenőrzése

  • A posta teljes körű ügyintézése

  • Napi-, heti- forgalmi összesítő elkészítése

  • Negyedévente statisztikai kimutatások készítése

  • Bejövő telefonhívások kezelése

  • Egyéb adminisztratív feladatok

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel vagy megáldva

  • Rendelkezel megfelelő számítástechnikai ismeretekkel (magabiztosan kezeled a Word-öt, Excel-t, internetet)

  • Kedves, kapcsolatteremtő jellemed van

Nagyra értékeljük, ha hozol magaddal némi ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalatot is. 🙂

Gyere, szerezz Magadnak biztos állást egy szuper csapatban, és légy Te is sikersztorink részese!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658