Szeretnél részese lenni egy Magyarországon forradalmian új fejlesztésnek?
Egyedülállót alkotni egy igazán -értsd IGAZÁN- jófej csapattal? 😁
Olyan munkahelyet keresel, ahol a jó fizetés és a munka-magánélet egyensúly nem csak ígéret?

Magyarországon forradalmian új fejlesztés tökéletesítésére és további innovatív megoldások megvalósítására keressük új Java fejlesztőnket!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

9:00-15:00
(rugalmas munkaidő)

Szükséges

Min. középfokú végzettség

2 év Java fejlesztői tapasztalat

Alapfokú angol nyelvtudás
(szöveges dokumentáció értelmezése, forráskód írása angol nyelven)

Jó kommunikációs képességek

Csapatban való munkavégzés

Precizitás, szorgalom, becsületesség, kreativitás, stressztűrés

Munkavégzés helye

XI. kerület

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést + cafeteriát (+ bónuszlehetőség)

  • Teljes 8 órás bejelentést

  • Kellemes vállalati kultúrát

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Ambiciózus fejlesztői csapathoz csatlakozhatsz

  • Rugalmas munkaidőt

  • Munka-magánélet egyensúlyt

  • Céges telefont, laptopot

  • Home office lehetőséget

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Min. középfokú végzettséggel

  • 2 év Java fejlesztői tapasztalattal

  • Alapfokú angol nyelvtudással
    (szöveges dokumentáció értelmezéséhez, forráskód írásához szükséges)

  • Jó kommunikációs képességekkel

  • Csapatban való munkavégzési hajlammal

Előnyös számunkra, ha rendelkezel:

  • JBoss beható ismeretével

  • Felsőfokú IT végzettséggel / Intenzív programozó képesítéssel

  • DevOps / Üzemeltetői tapasztalattal

  • Angol középfokú és/vagy olasz alapfokú nyelvtudással

  • Oracle, RHEL, Apache ActiveMQ (és Artemis) ismeretekkel

Mik lesznek a feladataid?

  • Legacy szoftver rendszer továbbfejlesztése

  • L3 üzemeltetés támogatása

  • Java, Spring, SOAP, REST alkalmazása

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795