Ezt a pozíciót már betöltötték.

Ha érdekelnek ehhez hasonló pozíciók küldd el nekünk önéletrajzod az info@ijob.hu email címre.

Szeretnéd, ha jelen lennél a következő munkahelyed indulásánál, és hogy úgy tekintsenek Rád, mint egy „alapítótagra”?
Olyan termék képviseletében járnál el, amely az egyik legismertebb Európában ezen a piacon?
Túlóramentességre, home office-ra, a korrekt alapbért kiegészítő juttatésokra és rugalmas munkaidőre vágysz?

Akkor jó helyen jársz!

Újonnan induló ipari légtechnikai berendezések disztribútorához Értékesítő kollégát keresünk!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

H-P: 8:00 – 16:00
rugalmas

Szükséges

Műszaki végzettség (gépészmérnök, épületgépész vagy villamosmérnök)

2-3 év értékesítői tapasztalat

Középszintű angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

Országos munkavégzés

A központ Szigetszentmiklóson van

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Korrekt alapbért + bónuszt

  • Hosszú távú munkalehetőséget

  • Családias vállalati kultúrát – „mindenki véleménye fontos”

  • Hazai és külföldi továbbképzések támogatását

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget (a cég is folyamatosan fejlődik)

  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (autó, telefon, laptop)

Téged keresünk, ha rendelkezel

  • Műszaki végzettséggel (gépészmérnök, épületgépész vagy villamosmérnök)

  • 2-3 év értékesítői tapasztalattal

  • Középszintű angol nyelvtudással

  • B kategóriás jogosítvánnyal

Mik lesznek a feladataid?

  • Cég termékeinek bemutatása és értékesítése

  • Ajánlatok, szerződések készítése

  • Piackutatás

  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi központtal

  • Célok meghatározása

  • Marketing kampányokban való részvétel

  • Üzleti találkozók szervezése és lebonyolítása

  • Dokumentálás és adminisztráció

  • Cég képviselete rendezvényeken és kiállításokon

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795