Project Description

Szeretnél olyan munkahelyen dolgozni, ahol kamatoztathatod előadói készségedet és változatos projekteken dolgozhatsz, amelyek mindig kihívást nyújtanak?

Nemcsak részt vennél a szakmai tréningeken, hanem tartanád is azokat?

IT biztonsági és hálózati megoldások integrálására és támogatására szakosodott cégünkhöz keresünk

IT biztonsági rendszermérnök munkatársat!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Munkavégzés

Heti 2 nap Home Office

Szükséges

Erős angol nyelvtudás

Magas együttműködési készség

Konstruktív hozzáállás

Felsőfokú végzettség

Lokáció

IV. Kerület

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Bónusz teljesítmény alapján

  • Kiváló fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes munkatársak

  • Képzési támogatások

  • Stabil munkahely

Várunk Téged csapatunkba, amennyiben

  • Nem okoz problémát az angol nyelv napi szintű használata szóban és írásban

  • Rendszergazdai szinten ismered a Linux/Unix/BSD operációs rendszert

  • Rendelkezel LAN-WAN hálózati és biztonsági technológiák minimum üzemeltetői szintű ismeretével

Mint IT biztonsági rendszermérnök, feladataid közé fog tartozni:

  • Tanácsadás, tervezés, műszaki előkészítés komplex projektekben.

  • Eladás előtti és eladást követő technikai terméktámogatás.

  • Telepítési, rendszerintegrációs munkák (távoli hozzáféréssel és/vagy helyszíni kiszállással) megtervezése és kivitelezése.

  • Hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon való részvétel.

  • Műszaki prezentációk, tréningek tartása viszonteladók és felhasználó rendszeradminisztrátorok számára, előadás anyagok fejlesztése, készítése.

  • Szolgáltatás fejlesztésben való részvétel.

  • Kapcsolódó dokumentáció elvégzése

Előnyként értékeljük, ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséged van

  • Rendelkezel legalább 3-5 év munkatapasztalattal hasonló munkakörben

  • Rendszergazdai szinten ismered a Microsoft operációs rendszereket

  • Rendelkezel valamilyen gyártói vizsgával (Cisco, Juniper, Fortinet, HP Networking, stb.)

  • Projekt tapasztalatok birtokában vagy

  • Széleskörű személyes kapcsolatrendszert tudhatsz magadénak a fenti piaci szegmensek valamelyikében

  • Nem okoz gondot az ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféligények megértése

  • Van B kategóriás jogosítványod

Szeretnél TE is kiváló álló szakemberekből álló csapatunk tagjává válni?

Jelentkezz hozzánk IT biztonsági rendszermérnök pozícióba és légy TE is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-490-0912