Project Description

Szeretnél végre egy transzparens vállalatnál dolgozni, ahol szakmai vezetőként értékelik és megbecsülik a munkádat?

Ha szívesen részt vennél egy egészségügyi szoftver fejlesztésével foglalkozó cég TypeScript projektjeiben, és a jól megfizetett munkán túl fontos számodra a korrekt menedzsment,

akkor jelentkezz hozzánk Backend fejlesztőnek!

EZEKÉRT IS ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD!

A pozíció részletei:

Munkavégzés

Rugalmas munkaidő, heti 2 nap Home Office

Szükséges

Egyetem befejezését követő min. 3 év backend/fullstack fejlesztői tapasztalat

Node.js, Gitlab, Frontend React, Docker ismerete

Angol, verbális kommunikáció szintű nyelvtudás

Lokáció

V. Kerület

Belvárosi, autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető iroda

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit mi ajánlunk:

  • Szuper fizetés

  • Teljes bejelentés alkalmazotti jogviszonyban
  • Stock option program (részvényopció vásárlási lehetőség)

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség egy 5-7 fős csapat szakmai vezetőjeként

  • Képzési támogatások

  • Megfelelő munkaeszközök (Macbook Pro, Apple klaviatúra, 2 monitor)

Várunk Téged csapatunkba, amennyiben rendelkezel:

  • REST, SOLID, OOP, Git ismeretekkel

  • Adatbázisok ismeretével (noSQL vs SQL, CRUD, transaction)

  • Technikai meetingek részvételéhez szükséges szintű angol nyelvtudással

  • Nem okoz gondot a Unit tesztek írása és karbantartása

Milyen feladataid lesznek?

  • Rendelkezésre álló leírások alapján történő tervezés

  • Backend fejlesztési feladatok elvégzése TypeScript projektekben

  • Stack: Backend Node.js, React, Gitlab, Docker

  • Szakmai csapat vezetése, kollégák munkájának támogatása

  • Backend feladatokhoz kapcsolódó, esetleges adminisztrációs webes UI elkészítése funkcionális UI designnal

  • CI/CD pipeline folyamatos karbantartása a saját munkájával összefüggésben

  • A rendszer telepítésének és üzemeltetésének támogatása

  • A tesztelési folyamatok támogatása, dokumentálása

Előnyként értékeljük, ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséged van

  • Rendelkezel Kubernetes ismerettel

  • Magas szintű Docker ismeretek birtokában vagy

  • TDD mindennapi használata

  • Team Lead tapasztalat

Szeretnél TE is kiváló álló szakemberekből álló csapatunk tagjává válni?

Jelentkezz hozzánk Backend fejlesztő pozícióba és légy TE is sikersztorink részese!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-490-0912