Szeretnéd, ha egyéni értékek alapján értékelnék a teljesítményeket?

Kiegyensúlyozott work-life balanszra vágysz?

 Szeretnél tagja lenni egy dinamikusan fejlődő, jókedvű, fiatalos csapatnak?

A 19 éve dinamikusan növekvő budapesti székhelyű infokommunikációs vállalkozásunk keres IT infrastruktúra üzemeltetőt!

Munkaidő:

Rugalmas
(a munkakezdés megegyezés tárgya)

Szükséges:

Nagyvállalati környezetben szerzett min. 3 év üzemeltetési tapasztalat

Microsoft kiszolgáló technológiák ismerete
(Active Directory, Windows szerver, Windows kliens, Windows hálózati technológiák, DNS, DHCP, Exchange, DFS, MS SQL)
VMware és HyperV üzemeltetési tapasztalatok
MS Azure és egyéb cloud technológiák ismerete
Microsoft Terminal Server környezetben szerzett tapasztalat
Kapacitás és teljesítménytervezés, monitorozás, naplózás, archiválási ismeretek

Közép-, de minimum alapszintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzésre való képesség
Fejlett problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület
(home office-ra is van lehetőség)

Mit kínálunk?

  • Kimagasló munkabért

  • Évente, és sikeres projektenként járó bónuszokat

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Folyamatos szakmai képzéseket, tanfolyamokat, vizsga lehetőségeket

  • Magánklinikai komplex egészségügyi szolgáltatásokat

  • Céges telefont, laptopot, és munkavégzéshez szükséges autót

  • Csapatépítő rendezvényeket

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapatot

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • Ügyfeleink MICROSOFT alapú szervereinek napi üzemeltetése, szerver infrastruktúra támogatása

  • Mentések felügyelete, ellenőrzése

  • Naplóállományok ellenőrzése, elemzése, szükség esetén hibajavítás

  • A meglévő, valamint újonnan bevezetésre kerülő rendszerekkel kapcsolatos tanácsadás

  • Infrastruktúra-fejlesztési projektekben való részvétel, műszaki tervezés, kivitelezés, koordinálás, dokumentálás

  • Szerződött partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel

  • Nagyvállalati környezetben szerzett min. 3 év üzemeltetési tapasztalattal

  • A Microsoft kiszolgáló technológiák ismeretével

  • VMware és HyperV üzemeltetési tapasztalatokkal

  • MS Azure és egyéb cloud technológiák ismeretekkel

  • Microsoft Terminal Server környezetben szerzett tapasztalattal

  • Kapacitás és teljesítménytervezés, monitorozás, naplózás, archiválási ismeretekkel

  • Közép-, de minimum alapszintű angol nyelvismerettel (írásban és szóban)

  • Jó kommunikációs készséggel

  • Önálló munkavégzésre való képességgel

  • Fejlett problémamegoldó készséggel

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658