Project Description

Szeretnél olyan változatos munkákat, amelyek mindig kihívást nyújtanak?
Tetszene, ha a szakmai fejlődésed, képesítések megszerzése anyagilag és munkaidőben is támogatva lenne?
Minden évben béremelés + hűségbónusz, születésnapi plusz szabadság, év végi teljesítménybónusz?! IGEN!

Informatikai infrastruktúrák kialakítása, fejlesztésével és üzemetetéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk senior hálózati rendszermérnököt!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

A pozíció részletei:

Törzsmunkaidő

9:00-17:00
(rugalmas munkaidő)

Szükséges

Minimum 5 év szakmai tapasztalat az alábbi területeken
Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
LAN, WAN technológiák alapos ismerete
Hálózatbiztonsági technológiák ismerete
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

XIII. kerület

Úgy érzed ezt az állást Neked találták ki? Csatlakozz TE is csapatunkhoz!

Mégsem Neked való ez az állás? Oszd meg barátaiddal, és segíts Nekik jó munkát találni!

Messenger

Gmail

Amit tőlünk kapsz:

  • Kiváló fizetést, melyet minden évben az inflációnak megfelelően emelünk

  • Különböző extra juttatásokat: Évente hűségbónuszt, születésnapi plusz szabadságot, év végi bónuszt a nyereség függvényében

  • Nagyon jó, ambiciózus szakmai csapatot

  • Rugalmas munkaidőt

  • Céges telefont, laptopot

  • Home office lehetőséget hetente kétszer

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Kellemes vállalati kultúrát

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalattal az adott területen

  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudással szóban és írásban

  • LAN, WAN technológiák alapos ismeretével

  • Hálózatbiztonsági technológiák ismeretével

  • B kategóriás jogosítvánnyal

Előnyös számunkra, ha rendelkezel:

  • A felsorolt technológiákhoz kapcsolódó gyártói minősítésekkel

  • Adatközponti technológiák ismeretével

  • Nyitottsággal az új technológiák megismerésére, elsajátítására

Mik lesznek a feladataid?

  • Informatikai hálózatok tervezése, implementálása és üzemeltetése

  • Kialakított hálózati infrastruktúra dokumentálása

  • Rendszerfejlesztési és rendszeroptimalizációs tanácsadás

  • Rendszerüzemeltetési szolgáltatás szakértői támogatása

  • Ajánlatadási folyamatok szakértői támogatása

  • Gyártói képzéseken való részvétel

Gyere, csatlakozz egy szuper csapatba, és légy Te is sikersztorink részese!

Hogyan zajlik a kiválasztás?

Töltsd ki az űrlapot, kövesd az ottani utasításokat

A jelentkezésed elküldése után kapsz egy visszaigazoló email-t.

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

Sikeres elbírálás esetén egy rövid, 20-30 perces személyes interjún veszel részt, hiszen fontos, hogy megismerjük egymást.

Ha az interjút követően szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor másnap már kezdhetsz is! (ha előző munkahelyeden köt a felmondási idő, akkor ezt is figyelembe tudjuk venni.)

Ha bármi kérdésed van, keress fel minket elérhetőségeink egyikén:

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795