Project Description

Ezt a pozíciót már betöltötték.

Zuglóban található informatikai tanácsadással és rendszerintegrációval foglalkozó cég keresi új rendszermérnök munkatársát!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek:

Munkaidő:

ügyfelenként rugalmasan beosztható

Szükséges:

egyetemi vagy főiskolai informatikai vagy villamosmérnöki végzettség

5+ év tapasztalat rendszer bevezetés, üzemeltetés és támogatás területén

Komplex Microsoft, VMware infrastruktúrák tervezésében,migrációjában szerzett tapasztalat

Infrastruktúra közeli technológiák (operációs rendszerek, mentés, monitorozás, adatbázisok) széleskörű ismerete

Munkavégzés helye:

XIV.kerület

Amit biztosítunk:

  • szakmai előrelépést

  • stabil ügyfélkört

  • támogató csapatot

  • teljes bejelentést

  • céges telefont és laptopot

Téged keresünk, ha

  • egyetemi vagy főiskolai informatikai vagy villamosmérnöki végzettséged van

  • rendelkezel 5+ év tapasztalattal rendszer bevezetés, üzemeltetés és támogatás területén

  • jártas vagy Komplex Microsoft, VMware infrastruktúrák tervezésében,migrációjában

  • infrastruktúra közeli technológiák at (operációs rendszereket, mentést, monitorozást, adatbázisokat) széleskörűen ismered

Mik lesznek a feladataid?

Előnyként vesszük, ha:

  • Meglévő rendszerek támogatása

  • Hibák javítása

  • Hibák megelőzése

  • Új projektek megtervezése és előkészítése

  • Többszörösen összetett hálózatokban való probléma felismerése

  • HPE hardver (Server, Storage, SAN ismerete)

  • Microsoft és/vagy Vmware gyártói minősítéssel rendelkezel

  • Hálózati ismeretek (Cisco, VLAN, Load Balancing, hálózat virtualizáció)

  • Linux operációs rendszerek ismerete

  • Angol nyelvismeret

  • B kategóriás jogosítvány

Kik vagyunk?

DEF IT Informatikai Zrt. egy informatika tanácsadással és rendszerintegrációval foglalkozó cég. Célunk, hogy ügyfeleink elégedettek legyenek munkákkal és minél hamarabb megoldást találjunk a problémáikra. Összetartó csapatunk és szakmai megbízhatóságunk garanciát ad ügyfeleinknek, hogy lojálisak maradjanak hozzánk.

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, csatlakozz még ma!

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658