Foglalkoztál már szaniter termékekkel?

Van már logisztika terén?

25 éve működő magyar tulajdonú szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó piacvezető cég keresi új logisztikai vezetőjét a nagytétényi központjába!

Munkaidő:

8:00-16:30

Szükséges:

Szaniter tapasztalat
Min. középfokú végzettség
Min. 5 év raktárlogisztikai tapasztalat,
min. 3 év logisztikai és/vagy raktárvezetői tapasztalat
Kimagasló irányító és kommunikációs készség
Word, Excel felhasználói szintű ismerete
„B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Budapest
XXII. kerület

Mit kínálunk?

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • szuper munkabért

  • Kitűnő munkakörülményeket

  • Alapos betanítást, mentorálást

  • Csapatépítő rendezvényeket

  • Céges mobiltelefont

Milyen feladatokkal bízunk meg Téged?

  • Logisztikai feladatok teljes körű ellátásával

  • a Társaság raktárlogisztikai tevékenységének ellenőrzésével, fejlesztésével (pl. logisztikai költségek optimalizálása)

  • Beosztott munkatársak irányításával, feladataik meghatározásával, ellenőrzésével
  • Leltározási rend meghatározásával

◽ Éves- és évközi leltár vezetésével
◽ Leltárhiány minimalizálásával
◽ Selejtraktár kezelésével, minimalizálásával

  • Jó kapcsolat kialakításának és fenntartásának biztosításával a raktári, logisztikai partnerekkel (futárszolgálat, vevők áruátvételi osztálya, külsős szervizesek)

  • Problémás szerviz-, kötbér-, garanciális ügyek, panaszok kezelésével, megválaszolásával

  • Raktári- és szervizeszközök ellenőrzésével, kezelésével, karbantartásával

  • Telephelyi üzemfenntartással, karbantartási feladatok megrendelésével, ellenőrzésével

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Min. középfokú végzettséggel rendelkezel

  • Rendelkezel szaniter termékekkel szerzett tapasztalattal

  • Min. 5 év raktárlogisztikai tapasztalatod, vagy 3 év logisztikai és/vagy raktárvezetői tapasztalat

  • Kiválóan kommunikálsz másokkal (írásban és szóban is), hiszen cégen belül és a partnerekkel is zökkenőmentesen kell kooperálnod

  • Ismered a Word-öt, Excel-t felhasználói szinten

  • Van “B” kategóriás jogosítványod

Te vagy a csúcsjelölt, ha az előzőeken túl még
logisztikai OKJ-s végzettség és/vagy felsőfokú végzettséggel is megáldva érkeznél hozzánk,
➕ Tudsz angolul,

➕ Targoncavezetői jogosítvánnyal is rendelkezel.

Kik vagyunk mi?

A Sanimix Kft. 1994-ben alakult meg és kezdte el tevékenységét szaniter termékek olaszországi importjával. A folyamatosan növekvő forgalomnak köszönhetően 1998 második felére bekerült az első három vezető magyarországi csaptelep importőr közé, majd újabb két év elteltével a vezető helyet is megszerezte, melyet azóta is sikerült megőrizni. 2002-től a Sanimix Kft, beindította távol-keleti import tevékenységét és az azóta eltelt idő egyértelműen bebizonyította, hogy a távol-keletről importált termékek is piacképesek Magyarországon. Ez a piacképesség ad

Gyere, szerezz Magadnak biztos állást egy szuper csapatban, és légy Te is sikersztorink részese!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658