Ezt a pozíciót már betöltötték.

Munkaidő:

9:00-17:30

FELTÉTEL és szükséges:

Felsőfokú IT végzettség és/vagy Megfelelő releváns tapasztalat
(nem befejezett felsőfokú tanulmányokat is elfogadunk)

IT rendszerüzemeltetésben szerzett legalább 3 év tapasztalat

Hálózati eszközök és IP hálózati beállítások ismerete

Projektmenedzsment ismeretek / -tagként szerzett tapasztalat

Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

MS AD és hálózat magas fokú ismerete

MSB, CIFS ismerete

WiFi technológia ismerete

MS Office programok magas fokú ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest VI. kerület

Mit kínálunk?

  • Biztos, megbízható munkahelyi hátteret

  • Magas színvonalú szakmai képzéseket, tanfolyamokat

  • Céges laptopot, telefont

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapatot

  • Csapatépítő rendezvényeket

Milyen feladatok tartoznak a pozícióhoz?

  • IT fejlesztési projektek átvétele működtetésre és felügyeletre
  • IT beszerzések előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés

  • Hibafelderítés és hibakezelés vagy ebben való közreműködés

  • Az IT szervezet által biztosított felhasználói, hálózati és szerver szolgáltatások üzemeltetési feladatainak ellátása, dokumentálása

  • Kisebb IT projektek, fizikai hálózat kiépítése vagy üzembe helyezése, vagy komplex rendszer egy részének az üzembe helyezése

  • Kapcsolatok biztosítása, központi gép üzemeltetése, Wi-Fi rendszer üzemeltetése, tűzfal konfigurálása

  • Az IT szervezet által biztosított felhasználói, hálózati és szerver szolgáltatások üzemeltetési feladatainak ellátása, dokumentálása, ezek managelése

  • Anyagbeszerzés, átadás

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel

  • Felsőfokú IT végzettséggel és/vagy Megfelelő releváns tapasztalattal

  • IT rendszerüzemeltetésben szerzett legalább 3 év tapasztalattal

  • Hálózati eszközök és IP hálózati beállítások ismerettekkel

  • Win, Linux, és Cisco ismeretek

  • Projektmenedzsment ismeretekkel / -tagként szerzett tapasztalattal

  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

  • MS AD és hálózat magas fokú ismeretével

  • WiFi technológia ismeretekkel

  • MS Office programok magas fokú ismeretével

  • Talpraesettség, megoldásközpontúság, időben is strukturált személyiséggel

  • Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív attitűddel

  • Pörgős, jövős-menős, nyitott személyiséggel

Előnyként tartjuk számon, ha rendelkezel

  • Python / C# / C++ / PHP) programozási nyelv ismeretével

  • Webes szabványok ismeretével

  • Mentési megoldások ismeretével

  • Microsoft, illetve Cisco vizsgákkal

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795

Mobil: +36-70-774-5658