Project Description

Szeretnéd, ha figyelembe vennék, hogy Neked mi fontos a juttatási csomag kialakításakor?
A kiemelt bérezésmellé: Középkategóriás vagy felsőkategóriás céges autó…? Cafeteria…?

Volt már dolgod tenderdokumentációkra történő ajánlatadási tevékenység irányításával és koordinálásával?

Közel 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, magyar tulajdonban lévő, stabil pénzügyi helyzetű vállalkozás keresi új Épületgépészeti project managerét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Részletek

Munkaidő

H-Cs 7:00-16:30
P 7:00-15:00

Szükséges

Felsőfokú épületgépész mérnöki végzettség
Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Határozott, dinamikus fellépés kiváló kommunikációs és szervezőkészség
B kategóriás jogosítvány
Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, AutoCAD, KönyvCalc)

Munkavégzés helye

Budapest III. kerület

Mit kínálunk számodra?

  • Stabil pénzügyi helyzetű, magyar magányszemélyek tulajdonában lévő munkahelyet

  • Egyéni igényeidre szabott, kiemelkedő juttatási csomagot

  • Előrelépési lehetőséget

  • Magas színvonalú projekteken dolgozhatsz

  • Családias és családbarát munkahelyet

  • Nyelvtanulási lehetőséget

  • Tanfolyamokat, továbbképzéseket

Milyen feladatok várnak rád?

  • A vállalathoz beérkező tenderdokumentációkra történő ajánlatadási tevékenység minőségi, technológiai, versenyképességi és gazdaságossági követelményeknek megfelelő irányítása és koordinálása

  • Az elnyert munkák megvalósításához szükséges valamennyi tevékenység irányítása az előkészítéstől a helyszíni munka irányításán keresztül az épület átadásáig, az előkészítési csoport és az építésvezető koordinálásával

• A beérkező ajánlatkéréseket nyilvántartásba vétele és leosztása
• Műszaki bejárásokon, felméréseken való részvétel
• A dokumentációk műszaki észrevételezésének elkészíttetése, megküldése
• Ajánlatok áttekintése, ellenőrzése
• Előkészítő csapat helyszíni koordinálása
• Határidők betartatása
• Kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel
• Vállalkozási szerződések véleményezése, előkészítése szerződéskötésre
• Munkaindító értekezletet előkészítése, levezénylése

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú épületgépész mérnöki végzettséged van

  • Rendelkezel legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Határozott, dinamikus fellépéssel, kiváló kommunikáció és szervezőkészséggel vagy megáldva

  • Van B kategóriás jogosítványod

  • Rendelkezel számítógépes felhasználói ismeretekkel (Word, Excel, AutoCAD, KönyvCalc)

Előnyt jelent számunkra az angol és/vagy német nyelvismeret

Csatlakozz csapatunkhoz, mutasd meg milyen vezető vagy!

Ha a jelentkezésed alapján jó esélyed van a pozícióra, akkor  pár napon belül felhívunk a megadott elérhetőségeden (ha nem feleltél meg, arról email-ben értesítünk)

E-mail: info@ijob.hu

Telefon: +36-1-788-4795